Компанія N-iX передала допомогу лікарям в рамках ініціативи #AntiVirus

Компанія N-iX передала допомогу лікарям в рамках #AntiVirus

IT-компанія N-iX долучилась до ініціативи #AntiVirus та передала до медзакладів 1100 медичних респіраторів та 1000 наборів повного медичного захисту. Загальна сума допомоги склала 303 780 грн, відбулась вона завдяки партнерству з благодійним фондом UFond.

 Респіратори та комплекти повного медичного захисту отримали такі медзаклади: 

Коли ми в N-iX створювали наш фонд для боротьби з COVID-19, нашою основною ціллю було зробити максимальний вплив у спільнотах, де ми живемо і працюємо. Сьогодні ми бачимо велику потребу у допомозі медичним працівникам та підтримці української медицини. Тож у травні N-iX виділив 150 тис. грн на страхування медиків, а зараз долучився до проєкту #AntiVirus Асоціації “IT Ukraine” і придбав засоби індивідуального захисту для лікарень Києва та Київської області. Ми сподіваємось це надасть додаткове відчуття впевненості та підтримки людям, які кожного дня борються з вірусом,

коментує Андрій Павлів, CEO та засновник N-iX

Нагадуємо, що #AntiVirus — це ініціатива Асоціації “IT Ukraine”, покликана запобігти поширенню коронавірусу 2019-nCoV і допомогти медичним працівникам України в боротьбі з ним. З моменту запуску ініціативи 26 березня, команда координує зусилля компаній, медичних закладів, благодійних фондів та регіональних IT-кластерів для ефективної задля допомоги лікарям. На першому етапі Асоціація сконцентрувалися на закупівлі засобів індивідуального захисту для лікарів та медобладнання. Станом на 18 червня до ініціативи долучились 9 компаній-учасниць Асоціації IT Ukraine — EPAM, GlobalLogic, Miratech, ELEKS, Ubisoft, Intellias, Dev.Pro, Luxoft та N-iX.

: