Компанія Intellias увійшла до 50 найкращих аутсорсингових компаній світу та очолила рейтинг IT-роботодавців України

Intellias увійшла до списку кращих аутсорсингових компаній світу

Українській аутсорсинговій компанії Intellias вдалось потрапити одразу у 2 списки, опублікованих на сайті clutch.co. Clutch – це незалежна платформа, що проводить оцінку надання послуг ІТ-компаній та агентств.

Компанія Intellias, що є членом Асоціації "ІТ України", здобула визнання одразу у двох рейтингах: "103 компанії світові лідери серед веб-розробників та розробників програмного забезпечення 2017" та "56 найбільш рекомендованих компаній світу". За здобуття позицій у цих рейтингах Intellias змагався із понад 475 компаніями світу, які займаються наданням сервісів у 6 різних індустріях.

Визначально, що цього тижня компанія Intellias очолила рейтинг IT-роботодавців України за результатами дослідження кадрового ринку, оприлюдненого порталом DOU.

Перетнувши межу у 800 спеціалістів, Intellias отримав найвищий загальний бал у категорії компанії з "понад 800" спеціалістами. При цьому, у своїй групі Intellias є одноосібним лідером за всіма пунктами, що оцінювались: професійне зростання, умови праці, менеджмент, зарплата і бонуси, визнання праці та комунікації з керівництвом.

Сьогодні Україна може похвалитись розвиненим ринком ІТ-послуг. А успішні компанії добре помітні як в Україні, так і закордоном. Аргументом на користь цього твердження є рейтинги Clutch. Intellias увійшов до них саме через якісні послуги, які надають наші спеціалісти, і це той чинник, який визначає задоволеність замовників послугами компанії. Подібні рейтинги сприяють Intellias у роботі над підтримкою позитивного іміджу України на глобальному ринку

Віталій Седлер, СЕО Intellias

Рейтинг надає змогу продивитись лідерів у двох розрізах - у категоріях за кількістю співробітників: "800+", "200-800", "81-200", "до 80", а також за окремими містами. Цього року у голосуванні взяли участь 15080 фахівців, які могли оцінити 1110 компаній. Голосувати можна лише за компанію, з якою наразі співпрацює спеціаліст. Голосування цілком анонімне, безкоштовне і відкрите для всіх компаній.

Варто зауважити, що до рейтингу увійшли і інші компанії-члени Асоціації: ELEKS, DataArt, Infopulse - у категорії "800+ спеціалістів", SPD-Ukraine - у категорії "200-800 спеціалістів", компанії SoftServe, EPAM, Astound Commerce та Computools були визнані одними з найкращих роботодавців у різних регіонах країни.