Компанія ELEKS передала медикам респіратори в рамках ініціативи #AntiVirus

Компанія ELEKS передала медикам респіратори в рамках #AntiVirus

IT-компанія ELEKS передала 1000 захисних респіраторів для захисту від COVID-19 до медзакладів Києва, Тернополя та Івано-Франківська. 

Асоціація “IT Ukraine” продовжує надавати допомогу лікарям по всій території України в рамках ініціативи #AntiVirus. З моменту старту ініціативи 26 березня її підтримали 9 компаній-членів Асоціації: EPAM, GlobalLogic, Miratech, ELEKS, Ubisoft, Intellias, Dev.Pro, Luxoft та N-iX. На першому етапі учасники сконцентрували зусилля на закупівлі засобів індивідуального захисту для медиків та медобладнання для лікарень. 

Компанія ELEKS вже вдруге бере участь в ініціативі #AntiVirus. Ще в квітні ELEKS разом з іншими IT-бізнесами придбали 2000 захисних костюмів та 2680 масок для лікарень Києва та Київської області на загальну суму в 1,4 млн грн. В липні ж компанія знову долучилась до ініціативи і придбала та передала 1000 респіраторів FFP3 для лікарів. 

Закупка та передача респіраторів відбулась завдяки Благодійному фонду Kiddo (Дніпро). Респіратори отримають наступні медичні заклади: 

  • Київська міська клінічна лікарня № 5 
  • Міська комунальна лікарня №3 міста Тернопіль
  • Клінічний Кардіологічний центр Івано-франківської обласної ради

Найбільший пріоритет компанії ELEKS – це фізичне, ментальне здоров’я та безпека співробітників. Ми несемо відповідальність за суспільство, в якому живемо, а тому вирішили допомагати лікарням під час епідемії COVID-19. Ми допомагаємо в рамках ініціатив #AntiVirus, ініціатив Lviv IT Cluster, медичного страхування медиків за ініціативи Львівської ОДА. Наша команда долучилась до #AntiVirus, оскільки розуміє, що саме зараз бізнес-спільнота має об’єднатись в боротьбі з вірусом.

— Катерина Андрущенко, Head of Employee Relations в ELEKS

: