Компанія ELEKS отримала Bronze Stevie

Компанія ELEKS отримала Bronze Stevie® Award

ELEKS визнали переможцем  Bronze Stevie® Award у номінації «Best Computer Software Company of the Year» на 17-й Щорічній премії International Business Awards®

The International Business Awards (IBAs) - це провідна програма нагородження бізнесу у світі. Усі особи та організації по всьому світі - державні та приватні, комерційні та некомерційні, великі та малі - мають право подавати кандидатури. На IBAs 2020 надійшли заявки від 63 країн.

Компанія ELEKS конкурувала з понад 3800 номінаціями від великих та малих організацій та практично у кожній галузі, які були представлені на розгляд цього року.

Переможців премії Stevie визначали середнім балом від більш ніж 250 представників управлінського персоналу по всьому світу, з яких 13 входили до складу журі.

Для нашої компанії велика честь отримати визнання Computer Software Company of the Year . Це чудова можливість для нас продемонструвати свою досконалість у наданні високоякісних послуг своїм клієнтам, впроваджуючи інновації та підтримуючи ефективні соціальні програми. Ми наполегливо працюємо, зростаємо та розвиваємось, а також будуємо довірчі партнерські стосунки з нашими клієнтами. Це те, що допомагає нам забезпечити своє місце серед найкращих компаній, які займаються комп'ютерним програмним забезпеченням з року в рік.

— сказав Андрій Крупа, CEO ELEKS, у відповідь на нагороду

Про Stevie® Awards

Stevie Awards вручають у рамках семи програм: the Asia-Pacific Stevie Awards, the German Stevie Awards, The American Business Awards®, The International Business Awards®, the Stevie Awards for Women in Business, the Stevie Awards for Great Employers, and the Stevie Awards for Sales and Customer Service. На номінацію Stevie Award щороку надходить понад 12000 робіт від організацій з понад 70 країн. Премія Stevie є світовою нагородою, яка вручається організаціям незалежно від типу і кількості працівників за зразкову продуктивність на робочому місці.

Дізнайтеся більше про премію Stevie на веб-сайті: http://www.StevieAwards.com .

: