Компанія Diya долучилась до Асоціації “IT Ukraine”!

Компанія Diya долучилась до Асоціації “IT Ukraine”!

Основний напрямок бізнесу компанії — підтримка корпоративних ІТ-систем, або так звані managed services, для компаній сегменту малого і середнього бізнесу. Diya має офіс в Житомирі, де над проєктами працюють близько 20 спеціалістів, та партнерські представництва в Ірландії, Швейцарії та США.

Diya була створена в 2018 році як результат трирічної співпраці під однойменним брендом її засновників українських фрілансерів. Наразі компанія співпрацює з компаніями малого і середнього бізнесу на ринках США, ЄС, Австралії, Новій Зеландії, ПАР. Основний напрямок роботи бізнесу це підтримка корпоративних IT-систем. Проте крім цього, за рахунок операційної моделі 24/7, компанія надає клієнтам послуги моніторингу ІТ-систем та підтримки клієнтів (customer support).

Багаторічний досвід в ІТ показує, що якість сервісу українських компаній часто на декілька позицій вища від компаній з країн-конкурентів. Ми із задоволенням приєднуємось до Асоціації і готові до співпраці з новими партнерами для підтримки іміджу українського ІТ!

ділиться Юрій Навальківський, співзасновник Diya

На шляху трансформації з фрілансерів в повноцінну ІТ компанію ми вивчали всі кроки самостійно. Ми зростали органічно, без залучення інвестицій чи партнерських компаній, і відповідно вчились на власних помилках. Участь в Асоціації дасть змогу поділитись нашим досвідом з починаючими ІТ-підприємцями, а також вивчити досвід визнаних лідерів ринку.

— розповідає Анатолій Добринський, співзасновник Diya

: