Компанія Coarea приєдналась до Асоціації IT Ukraine!

Компанія Coarea приєдналась до Асоціації IT Ukraine!

Coarea — це інноваційний, економічно ефективний спосіб ведення бізнесу з метою управління процесами та операціями, що практикують основні принципи чемності, ввічливості, дисциплінованості, точності, ефективності та акуратності британської бізнес-культури. 

Послуги, які пропонує компанія:

  • Оперативні послуги для офісу

Coarea підбирає та налаштовує офісний простір або дистанційне середовище та створює гнучкі умови для команд та компаній

  • Фінанси та юридичні послуги

Компанія надає послуги з бухгалтерського обліку, юридичних питань та послугу перевірки відповідності якості з досвідом роботи в галузі ІТ та практики щодо структуризації бізнесу.

  • Управління процесами

Створює та запускає ефективні процеси управління, інструменти для Agile команд в офісі та дистанційно.

  • Віртуальний офіс

Компанія створює віртуальний офіс, який є зростаючим, економічно вигідним способом ведення бізнесу.

  • Центр "Оперативна довідка"

Повний спектр послуг, починаючи з команд Back-office, управління закупівлями, діловодства, зберігання даних (сервіс Cloud) та всіх інших технічних питань, які будуть брати на себе весь тягар операцій.

  • Кадрові послуги

Послуги з розкручування бренду компанії, створення внутрішньої культури, послуги з підбору персоналу, та пошук талантів, а також кадрові процеси для забезпечення добробуту команди.

Співпраця з Сoarea надає клієнтам можливість сконцентруватися на зростанні бізнесу та примноженні його цінності. І все це за рахунок впровадження своїх цифрових рішень та міжнародного досвіду в організації бізнес процесів компаній.

Команда Coarea розповідає, що очікує на плідну співпрацю з Асоціацією “IT Ukraine” та можливість активно долучитися до розбудови ІТ інфраструктури в Україні. Все це завдяки наданню компаніям гнучких та безпечних умов праці в цифрових та надихаючих офісних середовищах, де ніщо не відволікає від розвитку бізнесу.”

: