Компанія Beetroot — новий член Асоціації IT Ukraine!

Компанія Beetroot — новий член Асоціації IT Ukraine!

До складу Асоціації “IT Ukraine” долучилась шведсько-українська ІТ-компанія Beetroot, яка будує розподілені команди розробників та дизайнерів для клієнтів по всьому світу.

Beetroot – шведсько-українська ІТ-компанія, яка прагне до сталості у створенні програмного забезпечення та позитивного впливу на суспільство. Beetroot налічує понад 470 людей в Україні та Швеції, а до екосистеми компанії входять 8 представництв у двох країнах та мережа ІТ-шкіл у 20 містах України та Швеції, яка називається Beetroot Academy.

У 2012 році, коли ми тільки заснували Beetroot, вирішили, що компанія буде не просто створювати якісне програмне забезпечення, але й матиме позитивний вплив на українське суспільство, на розвиток ІТ-галузі загалом. За ці 8 років ми доклали величезних зусиль для розвитку ІТ-індустрії у регіонах, а також створили потужну освітню платформу (Beetroot Academy зараз є у 18 містах і це одна з найбільших мереж ІТ-шкіл України). Ми певні, що разом з IT-асоціацією зможемо зробити ще більше, бо прямуємо у спільному напрямку! 

- Андреас Флодстром, співзасновник Beetroot та Beetroot Academy.


Beetroot — шведсько-українська ІТ-компанія, що спеціалізується на створенні команд розробників та дизайнерів для міжнародних проєктів. Beetroot плекає власну унікальну культуру, що базується на взаємодовірі, відповідальності та прозорості. Наразі компанія працює з клієнтами з різних країн, таких як Швеція, Сполучені Штати Америки, Великобританія, Ізраїль, Фінляндія та ін. Beetroot є у шести містах України, а також має постійне представництво у Швеції. Компанія є засновницею Beetroot Academy – мережі IT-шкіл у 16 містах України. З моменту заснування більш як 1500 випускників Академії почали працювати в IT. Наразі екосистема Beetroot – компанії Beetroot Ukraine та Beetroot Academy – налічує більше  470 спеціалістів в Україні та Швеції.

: