Команда DataArt виграла головний приз хакатону Malta Blockchain Summit

Команда DataArt виграла головний приз хакатону Malta Blockchain Summit

6 листопада 2018 — Команда DataArt, що розробила фандрайзинг-проект на основі онлайн-ігор і технології розподіленого реєстру, отримала головний приз на одній з найбільших блокчейн-подій цього року.

Команда розробила і запустила The Blockchain Charity Gambling Platform за 48 годин. Сервіс спрямовано на розширення можливостей фінансування некомерційних інновацій. Платформа поєднує елементи онлайн-гри і благодійності, а блокчейн забезпечує прозорість процесу. Стеквикористаних для проекту технологій: Blockchain Ethereum network, Solidity Smartcontract, Java8 і RNG-протокол.

Ми дуже втомилися, але щасливі — ми довели, що ми — один з найсильніших супротивників в цьому просторі, і для мене велика честь виграти на найбільшому блокчейн-саміті. Технологію, яку ми розробили, можна використовувати, щоб дійсно змінити світ — зробити збір коштів для соціально важливих ініціатив прозорим. Це використання блокчейну в найкращому з можливих вигляді

говорить голова iGaming-практики DataArt Ігор Кожуренко

11 команд — учасників хакатону працювали під керівництвом головного ментора та судді, техноіноватора Джона Макафі, — всесвітньо відомого вченого, бізнес-лідера, яскравої і для багатьох суперечливої особистості. Серед суддів також були засновник блокчейну Скотт Сторнетт, співзасновник Ethereum Чарльз Хоскінсон, Ілля Смагін з Waves і Парк Лукас, технічний директор Fleta.

Склад команди DataArt: Анатолій Рубцов, Влад Дмітрієв, Олександр Кузьменко, Максим Черніков, Ігор Кожуренко.

 

Нагадаємо, DataArt — технологічний консультант, який створює, підтримує і розвиває унікальні програмні рішення, що допомагають бізнесу у різноманітних індустріях. DataArt завоював довіру клієнтів у всьому світі, зокрема Nasdaq, Travelport, Ocado, Betfair, Regus, Meetup и Apple Lasure Groupe. DataArt об'єднує досвід понад 2500 спеціалістів із 20 міст США, Західної та Східної Європи, Латинської Америки. В Україні компанія представлена у Дніпрі, Києві, Львові, Одесі, Харкові та Херсоні.