Комітети
та робочі групи

Формуйте вектори роботи Асоціації та індустрії за всіма пріоритетними для галузі напрямками. Законодавче поле, розвиток кадрового капіталу, промоція індустрії - робота у команді однодумців приносить справді якісні результати

Загальна інформація

Комітети Асоціації – об’єднання експертів компаній-учасників для вирішення спільних питань індустрії у відповідних сферах. На сьогодні в рамках Асоціації активно працює 3 профільні комітети з ключових напрямків для розвитку ІТ-індустрії: фінансово-правовий, освітній та PR-комітет.

Пропагуючи принципи прозорості та відкритості, ми не обмежуємо участь у комітетах працівників компаній-учасників Асоціації. Ви завжди можете приєднатись до професійної спільноти для обговорення вже існуючих питань або ж винести на обговорення власні ініціативи, отримати підтримку чи експертні поради.

Зустрічі комітетів

Зустрічі комітетів Асоціації відбуваються на регулярній основі. Кожна зустріч обов’язково має свою програму та перелік питань для обговорення. Після кожної зустрічі ми формуємо план подальших дій та ретельно слідкуємо за його дотриманням.