Київські лікарні отримали 6 тис. пар медичних рукавичок від компанії Dev.Pro

Київські лікарні отримали медичні рукавички від компанії Dev.Pro

13 травня Асоціація “IT Ukraine” разом з Українським фондом Допомоги передали 6 тис. пар медичних рукавичок в Київські міські клінічні лікарні №4 та №9. Щиро дякуємо IT-компанії Dev.Pro, яка виділила кошти на закупівлю медичних рукавичок та підтримала лікарні в рамках ініціативи #AntiVirus.

Наша компанія завжди розуміла і розділяла значимість благодійних проектів. І в сьогоднішній ситуації ми усвідомлюємо всю важливість допомоги представникам медицини. Так як у нашій компанії офіси знаходяться в Києві, Харкові та Дніпрі, ми вирішили, що буде правильним надати фінансову підтримку за цими напрямками. Наші фахівці з ентузіазмом підтримали цю благодійну ініціативу, а з боку компанії ми подвоїли цей внесок. Ми раді, що можемо стати частиною таких проектів, як #AntiVirus, і надавати підтримку тим, хто цього потребує. розповідає Галина Шакірова, CPO компанії Dev.Pro.

 

Нагадуємо, що 7 травня 2520 тестів на виявлення COVID-19 в рамках #AntiVirus отримали медичні заклади Києва та Київської області. Тести придбала компанія Intellias. Всього ж, станом на 30 квітня, IT-галузь спрямувала майже 45 млн грн на боротьбу з коронавірусом. 

#AntiVirus — це ініціатива Асоціації “IT Ukraine”, покликана запобігти поширенню коронавірусу 2019-nCoV і допомогти медичним працівникам України в боротьбі з ним. Наразі її підтримали вже 7 компаній-учасниць Асоціації: EPAM, GlobalLogic, Miratech, ELEKS, Ubisoft, Intellias та Dev.Pro.

Станом на 14 травня зазначеними компаніями придбано 2000 медичних костюмів, 2680 масок і 6000 рукавичок, а також 2520 експрес-тестів на виявлення COVID-19.