Керівники з Amazon, Paramount Pictures та GSMA приєдналися до команди Innovecs

Керівники з Amazon, Paramount Pictures та GSMA приєдналися до Innovecs

Компанія Innovecs, провідна міжнародна аутсорсингова компанія з R&D в Україні, оголосила про призначення Оуена О'Доннелла (Eoghan O'Donnell), Джона Кавана (John Kavanagh) та Вішала Матура (Vishal Mathur) Chief Engineering Officer, віце-прем'єром Gaming&Entertainment та керуючим директором Innovecs Europe відповідно. Досвідчені керівники напрямків компаній Amazon, Paramount Pictures та GSMA посилять команду та нададуть ексклюзивний досвід і унікальне бачення, що будуть підтримувати Innovecs на наступному етапі зростання.

Innovecs, дебютувавши у 2018 році у IAOP® Global Outsourcing 100®, продовжує зміцнювати Global Management Team. Оуен О'Доннелл запрошений до Києва на посаду головного технічного керівника (Chief Engineering Officer) та керуватиме всіма інноваційними галузями Innovecs, враховуючи Supply Chain, Healthcare, Fintech, Edtech та Gaming. Джон Кавана відтепер обіймає посаду віце-президента Gaming & Entertainment. Вішал Матур приєднався як керуючий директор компанії Innovecs Europe і відповідатиме за органічне зростання клієнтської бази та команди Innovecs по всій Європі.

Ми вважаємо, що майндсет Оуена, Джона та Вішала, а також великий досвід розробки програмного продукту та забезпечення якості, додадуть значних переваг команді Innovecs та підвищать інженерну кваліфікацію. З постійно зростаючою кількістю компаній, які шукають партнерство з Innovecs, саме час залучити нових експертів та посилити позиції на ринку

стверджує Алекс Луцький, засновник та СЕО компанії Innovecs

Оуен О'Доннелл (Eoghan O'Donnell) має більше двадцяти років досвіду роботи в галузі розробки програмного забезпечення, працював в Amazon, Symantec Corporation та McAfee. Оуен має досвід успішного запуску нових продуктів та інноваційних технологій, керуючи глобальними групами розробників і дотримуючись цінностей клієнтів.

Я дуже радий приєднатися до Innovecs в умовах швидкого зростання можливостей. Я додам свою пристрасть до інновацій та операційної досконалості, які допоможуть інноваціям відповідати вимогам наших клієнтів

заявив О'Доннелл

Джон Кавана (John Kavanagh) має понад п'ятнадцять років досвіду роботи з комплексними продуктами в галузі Gaming & Entertainment, а також програмного забезпечення, розподілу, ліцензування та технологічних ініціатив. Він створив інтерактивний ігровий підрозділ Paramount Pictures та провів усі видавничі операції для розробника відеоігор у Великій Британії.

Досвід Innovecs та його доступ до відомих технічних і творчих ресурсів України робить його ідеальним партнером для інтерактивної індустрії. Вони мають технічні знання та важливі бекенд рішення, що є ключовими для ринку Gaming & Entertainment. Я з нетерпінням чекаю роботи з клієнтами, щоб запропонувати їм інноваційні рішення. 

запевняє Кавана

Вішал Матур (Vishal Mathur) має більше двадцяти років успішного досвіду в галузі промисловості, спеціалізуючись на інтеграції ринкових стратегій, ініціатив з корпоративного розвитку та налагодження партнерських зв’язків в таких компаніях як Accenture, A.T. Kearney і Telefonica для досягнення перехресних функціональних бізнес-стратегій в EMEA (Близький Схід, Європа і Африка).

Навіть у межах більш жорсткого регуляторного та конкурентного середовища, європейська промисловість має прекрасну можливість використовувати технологію та інновації, щоб відновити зростання споживачів та доходів. Сила Innovecs у споживчих даних, бізнес-аналізі, blockchain, розробці мобільних та веб-платформ та штучного інтелекту стане ключем до успіху усієї галузі. Я з нетерпінням чекаю співпраці з клієнтами Innovecs та їх підтримки за допомогою стратегій зростання

заявив Вішал Матур