Кіберполіція та Асоціація “IT Ukraine’ підписали меморандум про співпрацю

Кіберполіція та IT Ukraine підписали меморандум про співпрацю

11 листопада відбулась зустріч керівництва Кіберполіції з представниками Асоціації “IT Ukraine” та її компаній-учасниць. Під час зустрічі учасники обговорили актуальні питання кіберзахисту та підписали меморандум про співпрацю.

Учасники зустрічі:

  • Олександр Гринчак, начальник Департаменту кіберполіції;
  • Костянтин Васюк, виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”;
  • Єфрем Лащук, директор з політико-правових питань Асоціації “IT Ukraine”;
  • представники компаній Beetroot, QAarea, Infopulse, N-iX, SPD-Ukraine, Zoolatech, Finik.Pro, ALCOR.

Подальша взаємодія Асоціації “IT Ukraine” та Кіберполіції дозволить обмінюватись досвідом у сфері кібербезпеки, а також забезпечувати захист даних громадян та компаній. У тому числі вона передбачає проведення спільних освітніх і профілактичних заходів щодо запобігання та протидії кіберінцидентам у IT-галузі. 

Минулого року ми розробили концепцію розвитку кіберполіції, де один з основних елементів – створення екосистеми безпечного кіберпростору, куди входять, зокрема, і бізнес-структури. Тому для нас заключення меморандумів та налагодження співпраці є пріоритетним питанням для досягнення поставлених цілей.

– зазначив очільник Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак.
Костянтин Васюк, виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”, коментує:

Питання кібербезпеки та захисту даних  стосуються не лише бізнес-компаній, а й кожного громадянина, який щоденно користується Інтернетом. Ми усвідомлюємо актуальність питання кібербезпеки, особливо під час карантину. Тож розпочинаємо співпрацю з Кіберполіцією, щоб об’єднати наш досвід для посилення один одного в напрямку захисту інформації.