Спільна прес-конференція Асоціації “IT Ukraine” та BCS

Спільна прес-конференція Асоціації “IT Ukraine” та BCS

20 жовтня Асоціація “IT Ukraine” у партнерстві з British Computer Society, Chartered Institute for IT проведе спільну прес-конференцію та зустріч в офісі BCS у Лондоні.

Мета зустрічі – розповісти про значний внесок ІТ-фахівців у військовий час. Ми розповімо про стрімку цифрову трансформацію українського суспільства та нові тенденції, які стосуються інновацій, зокрема у сфері кібербезпеки та військових технологій.

Місія Асоціації «IT Ukraine» - продемонструвати світові, що український технологічний сектор максимально відкритий для бізнесу. Що можуть зробити компанії у Великій Британії та за її межами, щоб підтримати Україну? Які висновки ми всі можемо зробити через швидкі зміни технологічного ландшафту вже зараз та коли прийде мирний час?

З ключовими доповідями виступатимуть виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine” Костянтин Васюк разом із CEO BCS Рашиком Пармаром, а також представники українських компаній, що виходять на британський ринок.

Під час заходу Асоціація та British Computer Society підпишуть Меморандум про взаєморозуміння. Його мета – співпрацювати заради збереження та розвитку технологічного сектора в мирному та процвітаючому суспільстві.

Це буде досягнуто шляхом підтримки економічного розвитку та залучення сталих інвестицій, сприяння розвитку цифрових навичок і освіти, підсилення етичної складової та довіри в технологічному секторі, а також захисту соціальних та економічних переваг членів обох організацій.

Асоціація “IT Ukraine” розпочала діяльність у Великій Британії у вересні 2022 року. Британський експортний ринок є одним із найбільших і перспективних для українських IT-компаній. Разом із нашим партнером – British Computer Society, The Charted Institute for IT – ми створимо нові можливості для українських технологічних компаній для їх подальшого зростання на глобальному ринку та співпраці з британськими клієнтами. Понад двадцять років український ІТ-сектор залишається привабливим та конкурентоспроможним на світовому ринку. З самого початку війни і за ці сім місяців ми довели його стійкість і гнучкість. Ми продовжуємо безперешкодно надавати послуги нашим клієнтам, а також отримувати унікальний досвід у військовій справі, безпілотній техніці та кібербезпеці. Незважаючи на всі загрози, ми прагнемо розширити українську ІТ-індустрію, перетворюючи ризики та виклики на можливості, - зазначає Костянтин Васюк, виконавчий директор Асоціації. 

Рашик Пармар MBE, генеральний директор BCS, запевняє: Технології відіграли головну роль у військових діях в Україні після вторгнення росії. На тлі цієї трагедії ІТ-фахівці зробили величезний внесок у захист країни. Цей захід надзвичайно важливий для кожного, хто хоче зрозуміти складну ситуацію і вірить, що зможе підтримати Україну в її економічному розвитку.

Захід буде проходити у гібридному форматі за участі журналістів, представників бізнесу та інших зацікавлених учасників.

Коли: 20 жовтня, 2022
Де: BCS London office, 25 Copthall Ave, London EC2R 7BP, UK
Реєструйтесь за посиланням: 
https://itukraineassociation.typeform.com/to/xeZfHmn4

Реєстрація для медіа: Заповніть Анкету

Деталі щодо онлайн участі будуть скоро опубліковані. 

Асоціація "IT Ukraine" – найбільша професійна ком’юніті, яка об’єднує інтереси бізнесу, держави та міжнародних партнерів задля розвитку ІТ-сектору в Україні. Разом з її компаніями-учасницями, IT-кластерами та партнерами, Асоціація захищає інтереси бізнесу та просуває бренд України як провідної технологічної держави.

British Computer Society, the Chartered Institute for IT - це спільнота бізнес-лідерів, освітян, практиків і політиків, яка об’єднує понад 60 000 членів у 150 країнах. Будучи благодійною організацією з королівським статутом, місія BCS полягає в тому, щоб розвивати ІТ-індустрією та вирішувати етичні проблеми, з якими вона стикається,  підтримувати спеціалістів, які працюють у цій галузі, і робити ІТ корисними для суспільства.

Перегляньте інші новини: