Join_IT_results_2019

Join_IT: 240+ зустрічей, 7000+ дітей, 130 закладів, 19 компаній

IT Ukraine підбиває підсумки чергової хвилі Всеукраїнського освітнього проекту Join_IT, в рамках якого Асоціація організовує зустрічі школярів та спеціалістів провідних IT-компаній. Це стратегічно важливий для Асоціації проект, за допомогою якого ми розвиваємо інтерес до індустрії та допомагаємо молоді зробити перший крок у своїй кар’єрі.

Цифри красномовніші за будь-які слова. Цьогорічна хвиля Join IT охопила понад 7 тисяч дітей, 130 закладів та 160 менторів із 19 компаній-учасників. Менше ніж за два місяці ми провели понад 240 зустрічей, які включали в себе 45-хвилинну лекцію, жваві дискусії та розіграш призів від партнерів проекту.

Географія проекту Join_IT вражає: нам вдалося покрити 21 область України! Цьогоріч зустрічі проходили не тільки в загальноосвітніх школах, а і в школах-інтернатах, дитячих будинках та школах з можливістю інклюзивної освіти. Для нас важливо, аби кожна дитина, яка замислюється над професією в IT, вчасно та з перших вуст отримала достовірну інформацію про всі тонкощі професії. Одночасно я радію і сумую, що цьогорічний Join_IT добігає до кінця, однак його високі результати дають наснагу та впевненість: попереду на нас чекають нові горизонти

розповідає Катерина Янушевська, координатор проекту Join_IT

Результати проекту Join_IT стали можливі завдяки синергії зусиль партнерів, однодумців і друзів IT Ukraine.

Ми дякуємо за співпрацю компаніям: Dataart, Daax, EPAM, Everymatrix, EVO.company, Foridev, GlobalLogic, Grid Dynamics, Insart, Intellias, ISD, N-iX, SoftServe Inc., StartupSoft, Svitla Systems, Symphony Solutions, Uklon, UPQODE, Valtech.

За інформаційну підтримку дякуємо партнерам: IT Dnipro, Kyiv IT Cluster, Kharkiv IT Cluster, IT CLuster Konotop, IT Cluster Івано-Франківськ, Mykolaiv IT Cluster, Chernihiv IT Cluster, Ternopil IT Cluster.

Захопливу та змістовну презентацію для поекту підготували Reprezent.

Корисні заохочення для учасників проекту Join_IT надали ITVDN та навчальний центр DAN.IT education.

Дякуємо також благодійному фонду «Благомай» за можливість покрити дитячі будинки та заклади з інклюзивною освітою.

 

Перегляньте інші новини :