Запуск цьогорічної хвилі проекту Join_IT

Запуск цьогорічної хвилі проекту Join_IT

13 вересня стартує Всеукраїнський освітній проект Join_IT, в рамках якого Асоціація IT Ukraine організовує зустрічі школярів та спеціалістів провідних IT-компаній у форматі 45-хвилинних лекцій, що супроводжуються жвавою дискусією. Участь у проекті є безкоштовною та не має жодних географічних обмежень. Зареєструйтеся прямо зараз, щоб стати частиною Всеукраїнського освітнього проекту Join_IT!

Join_IT − це унікальна можливість для школярів дізнатися про усі тонкощі професії із перших вуст, а для IT-спеціалістів − поділитися досвідом, отримати фідбек та, можливо, у майбутньому залучити джуніорів до своєї команди. Зважаючи на програму лекцій, проект, в першу чергу, зацікавить учнів 8 – 11 класів. Лектори, в свою чергу, будуть представлені широким пулом спеціалістів: програмістами, дизайнерами, адміністраторами та іншими практикуючими спеціалістами, які працюють у провідних IT-роботодавців країни: DataArt, Daxx, EPAM, GlobalLogic, Insart, Intellias, N-iX, SoftServe, Svitla Systems, Uklon, Valtech та ін.

За попередні роки в проекті Join_IT взяли участь більше 30 тисяч школярів та 350 спікерів, ми охопили 25 міст України. Разом з Міністерством освіти та науки IT Ukraine бере на себе всі організаційні моменти проекту: забезпечує комунікацію між навчальними закладами та IT-компаніями, а також підготовку лекційних матеріалів.

Join_IT – стратегічно важливий для Асоціації проект. Як найбільша спільнота компаній-розробників програмного забезпечення в Україні, ми прагнемо розвивати інтерес до індустрії та допомагати молоді зробити перший крок у своїй кар’єрі. Важливо, що IT-індустрія не тільки відкриває значні кар’єрні можливості,  а і є драйвером розвитку економіки країни в цілому. Щороку галузь зростає на 26% та входить в ТОП-3 за величиною експорту послуг,

− розповідає Костянтин Васюк, Виконавчий директор IT Ukraine. 

Заохочення для учасників проекту Join_IT 

Для учнів із Києва зробити наступний крок в ІТ допомагає цьогорічний партнер DAN.IT education навчальний центр, який реалізує унікальний формат підготовки ІТ-спеціалістів, що використовується в Ізраїлі та базується на роботі з сильними сторонами кожного студента, розумінням його мотивації. Навчання носить максимально прикладний характер баз нудних лекцій та даремної трати часу.

Наразі в DAN.IT education навчається понад 600 студентів за спеціальностями FrontEnd, Full Stack, UI/UX design, Digital Marketing, а також програмі Kids&Teens для підлітків 10-14 років. Заняття проходять у комфортних аудиторіях з видом на правий берег, а викладають їх провідні спеціалісти з топових IT-компаній України. 

Протягом курсу студенти складають тести, працюють над своїми проектами, а по закінченню навчання отримують сертифікат і можливість працевлаштування в IT-компаніях України. 

Подарунки від DAN.IT education

Всі учасники нашого проекту матимуть змогу взяти участь у конкурсі протягом 2019-2020 навчального року, а п’ять переможців будуть безкоштовно навчатися в DAN.IT education за будь-яким напрямом.

Як скористатися можливістю навчатися в DAN.IT education

Для початку, ми радимо відвідати сайт DAN.IT education та обрати бажаний напрямок навчання. За допомогою можна звернутися до консультантів компанії.

Якщо ви визначилися, надішліть мотиваційний лист на поштову скриньку o.ivanov@dan-it.com.ua з темою: “Join_IT in DAN.IT”. В мотиваційному листі потрібно розповісти про себе, свої захоплення та чому саме ви повинні навчатися на курсі. Після чого очікуйте на лист з подальшою інструкцією.

Як отримати заохочення онлайн

Ми також подумали про тих, хто із зрозумілих причин не може навчатись офлайн, запросивши до співпраці партнера проекту – компанію ITVDN – найбільший освітній онлайн ресурс, створений в Україні, який об’єднує професіоналів з різних компаній та країн.

YouTube канал ITVDN входить у Toп-5 найпопулярніших відеоресурсів для програмістів на території центральної та східної Європи.

Подарунки від ITVDN

Всі учасники нашого проекту матимуть змогу протягом 2019-2020 навчального року безкоштовно навчатися на ITVDN за будь-яким із напрямів.

Наразі на ITVDN понад 180 відео курсів, які об’єднані в комплексні програми навчання, починаючи від азів до рівня спеціаліста. Але ITVDN – це не тільки відео уроки. До кожного уроку додається пакет навчальних матеріалів – опорний конспект, код, практичні завдання, презентація.

У формуванні базових навичок програмування допоможе інтерактивний тренажер ITVDN. Для перевірки знань є онлайн-тести по результатам кожного уроку. І якщо матеріал курсу засвоєний добре і тести пройдені на 70% чи більше, то учень отримає відповідний сертифікат.

Як скористатися можливістю вивчати програмування на ITVDN

Для початку ми радимо зареєструватися на сайті ITVDN і обрати бажану спеціальність із запропонованих. Допоможе вам у цьому відео із серії Як стати програмістом?

Якщо Ви визначилися оформіть заявку. Доступ до першого відео курсу за обраним напрямом буде надано протягом одного робочого дня з моменту заповнення заявки. Якщо у вас виникнуть якісь питання чи складнощі, звертайтеся у службу підтримки ITVDN.

Після вивчення матеріалу першого курсу пройдіть тестування і в разі успішного складання тесту отримайте доступ до наступного курсу з обраної спеціальності, звернувшись у службу підтримки. Так поступово, крок за кроком, ви можете  вивчати програмування у бажаному для вас темпі. 

Яскраві та захоплюючі презентації для спікерів цьогоріч були створені завдяки партнерам проекту Reprezent 

Презентації — це не тільки слайди. Як і будь-який продукт, презентація не існує сама по собі, вона завжди взаємодіє з певною аудиторією. Спікеру під час виступу важливо пригадати, як воно було вчитися в старшій школі, які питання роїлися в голові в той момент та взяти на себе роль ментора, який допомагає школярам знайти своє покликання в IT. Головне — це чесний і відкритий діалог, щоб діти не закрилися, а потягнулися до спікера і захотіли стати такими же крутими, як і він,

- розповідає Антон Росенко, операційний директор Reprezent.

Для участі в проекті Join_IT зареєструйтеся за посиланням та очікуйте на наш дзвінок.

Перегляньте інші новини :