Долучайтеся до серії хакатонів #Green4Europe

Долучайтеся до серії хакатонів #Green4Europe

Дата і час: 1 грудня 2021 року о 10:00 - 18:00.
Формат: онлайн.

Зростання цін на викопне паливо, природні катастрофи, що заважають ці ресурси поставляти, вимоги клієнтів щодо скорочення викидів вуглецю: компанії всього світу стикаються з проблемами, які неможливо подолати традиційними підходами. Результат: підприємницькі центри по всьому світу виступають за зміни.

Серія хакатонів #Green4Europe для Східної Європи покликана об’єднати на всіх можливих рівнях майбутніх лідерів і амбітних змінотворців. Це означає - вас! На основі поєднання відповідних навичок, ідей та дисциплін, ми досягаємо успішної інноваційно-технічної колаборації між проєктними групами в Україні, Грузії й Німеччині.

Ми шукаємо новаторів у сфері сталого розвитку та провідників змін!

  1. У вас вже є ідея, сформована команда чи ініціатива для вирішення проблем? Ідеально! 
  2. Ви захоплені екологією та чистими технологіями? Використайте свій шанс і формуйте майбутнє бізнесу тут і зараз. 
  3. Ви цифровий професіонал, який шукає орієнтовані на рішення креативні підходи та спосіб використати свої навички на благо? Приєднуйтесь до нас та станьте частиною глобальної мережі творців змін! 

Під час хакатону ви:

  • отримаєте нагоду застосувати свої навички до реального продукту, 
  • об'єднаєте зусилля з галузевими експертами і партнерами нашої мережі, 
  • краще зрозумієте, як саме технологічні інновації можуть сприяти більш сталій мобільності. 

 МІСЦЕ І ЧАС

Україна

Середа, 1 грудня 2021 року

10:00 - 18:00 

Німеччина

Середа, 8 грудня 2021 року.

10:00 - 18:00 

Команди-фіналісти хакатону 1го грудня будуть запрошені на фінальний хакатон 8го грудня.

Дистанційно – звідки б ви не були!

Виграйте 500€, книжки, з яких дізнаєтесь все, щоб втілити ваші мрії про стартап, від ідеї до продукту до компанії, доступ до коворкінгу та інтенсивної менторської програми для вашого проєкту!

А також: отримайте до  2,500€ додатково для вашого проєкту якщо станете переможцями всієї серії хакатонів на фіналі у Німеччині 8 грудня.

Долучайтеся до хакатонів #Green4Europe і запропонуйте власний проєкт, спрямований на досягнення цілей сталого розвитку вже сьогодні.

Деталі та реєстрація. 

Сторінка події: https://fb.me/e/17Px33XP8 

 

Хакатони #Green4Europe організовують ГО «Енергійна країна», берлінський технічний центр N3XTCODER  та Асоціація сталого розвитку Грузії за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини й за сприяння міжнародних партнерів. Партнери: Medialine, Міністерство освіти та науки України, TECHIIA, UNIT.City, DataNatives, Самміт-Книга, IBCentre, Studway, INSCIENCE, Екологічний та освітній центр & Impact Hub Georgia, IT Ukraine Association, EBA, Ukrainian Startup Fund, YEP, AIN.Business

#Green4Europe #N3XTCODER  #ЕнергійнаКраїна #საქართველოსმდგრადიგანვითარებისასოციაცია

Перегляньте інші новини::