ITU Public Talks успішно стартували в Чернівцях

ITU Public Talks успішно стартували в Чернівцях

3 листопада Асоціація “IT Ukraine” спільно з EPAM Ukraine провели перший захід із нового циклу ITU Public Talks #Chernivtsi, присвячений пріоритетним завданням розвитку освітньої галузі для держави та бізнесу.

За словами Начальника Чернівецької обласної військової адміністрації, Руслана Запаранюка, захід об‘єднав небайдужих представників бізнесу, влади та освіти з благородною метою.   

Влада й бізнес повинні завжди підтримувати освітню галузь, а особливо в цей складний час. Адже якісна освіта - це інвестиції в наше майбутнє. Для молодого покоління ми маємо забезпечити високий рівень знань - виховати їх успішними, конкурентноспроможними та гідними людьми, які розбудовуватимуть нашу країну. Дякую організаторам, що створюєте нові можливості та допомагаєте молоді знайти себе, - зазначив пан Руслан.

Ключова панельна дискусія окреслила пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі. Учасники обговорили нові перспективні напрями співпраці бізнесу, влади та освіти, освіту під час війни, баланс між офлайн та онлайн навчанням для якісної підготовки студентів, найбільш ефективні моделі навчання у майбутньому.  

Серед запрошених експертів були:

  • Руслан Запаранюк, голова Чернівецької обласної військової адміністрації. 
  • Андрій Дулуб, старший директор з розробки, ЕРАМ. 
  • Андрій Саміла, проректор з наукової роботи, ЧНУ ім. Юрія Федьковича. 
  • Дмитро Шкільнюк, Technical Project Manager, Valtech; Голова правління Chernivtsi IT Cluster. 
  • Наталія Кінащук, директорка Чернівецького ліцею №1.
  • Оксана Сакрієр, Директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної адміністрації.

Модерував дискусію Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”. 

Сьогодні дуже важливо підтримувати ріст ІТ-галузі. І саме молоді таланти допоможуть нам в цьому. Зараз необхідно створити всі  умови, щоб молодь, яка проживає в Чернівцях, і молодь яка сюди релокувалась, отримали якісну ІТ-освіту і доєднались до наших проєктів. Такі зустрічі допомагають нам почути проблеми та пропозиції галузі, освіти і влади. Впевнений,  що в такій співпраці ми і далі будемо будувати економічний тил нашої Батьківщини, - переконаний Дмитро Шкільнюк, Голова правління, Chernivtsi IT Cluster та Technical Project Manager компанії Valtech.

EPAM University представив case study на тему “Як бізнес підтримує освіту в умовах війни?”, в межах якої Олександр Ткаченко, керівник освітніх програм компанії EPAM в західному та південному регіоні, розповів про перенесення критичної інфраструктури університетів в хмари, масштабні навчальні проєкти для українців в часи війни та проєкти для школярів, молодих ІТ-спеціалістів та освітньої сфери від EPAM University. 

Дякуємо спікерам за цікаві обговорення, а також всім слухачам, які були з нами в онлайні! А для тих хто не мав змоги підключитись маємо гарну новину - запис уже в доступі на нашому Youtube-каналі.

Інформаційні партнери - Happy Monday та газета Версії. 

Перегляньте інші новини: