ITU Public talks #Frankivsk. Дія.City: переваги та виклики

ITU Public talks #Frankivsk. Дія.City: переваги та виклики

Західноукраїнські представництва Асоціації “IT Ukraine” та UKRSIBBANK BNP Paribas Group спільно стартують серію менторських зустрічей ITU Public talks #Frankivsk, з метою розвитку регіонального ІТ-потенціалу та його бізнес-спроможностей в нових реаліях, розширення нетворкінгу, обміну досвідом та креативними ідеями.

Військові реалії вимагають адаптації та нових форматів співпраці. Бізнес-активність наразі зосереджена на заході країни. Саме тому ми розуміємо важливість створення нової інфраструктури та креативного середовища для ІТ-бізнесу. Саме тому ми стартували роботу Західноукраїнського представництва Асоціації та пропонуємо нові форми взаємопідтримки та нетворкінгу. Впевнений, що в синергії ми знайдемо нові точки зростання й розвитку бізнесу та ІТ-ком’юніті в цілому,

 - підкреслив Виконавчий директор Асоціації Костянтин Васюк.

На першому івенті ITU Public talks #Frankivsk поговоримо про Дія.City, його переваги та виклики для резидентів, Pro & Contra цього правового і податкового простору. Захід відбудеться 27 липня 2022 року в м. Івано-Франківськ у гібридному форматі з трансляцією на Facebook сторінці події.  

Формат ITU Public talks передбачає живу експертну дискусію, сесію Q&A, а також нетворкінг.  

Спікери ITU Public talks #Frankivsk: 

  • Наталя Денікеєва - керівниця проєктного офісу Дія.City, Міністерство цифрової трансформації України; 
  • Сергій Фіцак - керуючий партнер компанії Softjourn Inc., член правління Бізнес Асоціації Івано-Франківська, ментор бізнес спільноти «Борд», розробник ідеї Толока Менеджмент; 
  • Віктор Левандовський - CEO, InternetDevels. 

Модерувати дискусію буде Наталя Анохіна, Director of Business Development at HebronSoft.

Захід проводиться в партнерстві з UKRSIBBANK BNP Paribas Group та за інформаційної підтримки Івано-Франківського й Луцького ІТ-кластерів.

Дата: 27 липня 2022 

Час початку: 17:00 

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, Підземний Перехід Ваґабундо. https://www.facebook.com/vagabundo.if/ 

Вхід вільний 

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням

 

Перегляньте інші новини: