ITU Meetup: Account, Sales та Delivery: як створити синергію?

ITU Meetup: Account, Sales та Delivery: як створити синергію?

Про подію

Ключева тема лекції - ефективна взаємодія функцій Account, Sales та Delivery у сервісній ІТ-компанії. Під час події ми розглянемо особливості роботи цих напрямків, їх взаємодії у команді, розберемо причини конфліктів та способи роботи з ними.

Крім цього, на учасників чекають активні дискусії, а найсміливіші матимуть можливість отримати персональні поради від експерта та roadmap для подальшої роботи

Про спікера

Олександр Самбук - визнаний професіонал в управлінні софтверним бізнесом. Впродовж своєї 25-річної кар'єри в індустрії він керував бізнес-функціями у компаніях до 5000 осіб та з обсягами виручки до $500 млн, забезпечуючи зростання, трансформацію та оптимізацію бізнесу. Впродовж останніх 6 років займав посаду операційного директора (Chief Operating Officer) в Luxoft Excelian Financial Services.

Сьогодні Олександр - приватний консультан та ментор, який допогає топ-менеджерам та власникам ІТ-компаній імплементувати системні зміни у продажах, організації компанії, підвищити виручку та ефективність бізнесу. 

Головні теми

  • Особливості роботи Account, Sales та Delivery напрямків у компанії
  • Командна робота. Як успішно об'єднати ці три функції?
  • Конфлікти між Account, Sales та Delivery: чому вони виникають та їх вирішувати?
  • Розбір кейсів учасників

Участь безкоштовна. Попередня реєстрація обов'язкова та доступна за посиланням нижче

Зареєструватись