IT-волонтери розробили сайт для Київського Обласного Центру Громадського Здоров’я

Сайт для Київського Обласного Центру Громадського Здоров’я

Сайт містить необхідну інформацію для пацієнтів, лікарів, лікарень та оперативний моніторинг щодо захворюваності на COVID-19. До роботи над сайтом долучилась команда IT-спеціалістів, які підтримали ініціативу в якості волонтерів #AntiVirus.

На сайті читачі знайдуть наступну інформацію: 

  • детальні оперативні дані щодо захворюваності в Київській області на COVID-19. Тут ви знайдете дані щодо кількості хворих, підозр та померлих, а також тих, хто одужав в розрізі кожного району Києва;

  • Інформація для лікарів — Стандарти надання медичної допомоги;І
  • нформація для пацієнтів: куди звертатись за медичною допомогою, алгоритм поведінки при захворюванні на COVID-19 та профілактика захворювання;
  • окремо представлена і інформація про захворювання ВІЛ/СНІД, туберкульоз, вірусні гепатити та інші інфекційні захворювання в розділі «Контроль захворювань».

Технічні процеси по створенню сайту реалізовує команда розробників-волонтерів: Кравченко Юрій, Якушенко Сергій, Полєтаєв Дмитро, Олександр Савченко. 

Коли ми дізнались від Асоціації “IT Ukraine”, що центр шукає розробників для свого сайту, то відгукнулись одразу. Вважаємо, що в нинішній час дуже важливо бути в курсі усіх подій, пов’язаних зі здоров’ям, а сайт надає життєво важливу інформацію. Особливість проєкту полягає в тому, що ним користуються як пацієнти, так і лікарі — тому інформація має бути гарно структурована і її мають легко знаходити. Зараз ми знаходимось на найскладнішому етапі роботи — наповненні сайту контентом. Сподіваємось, що наша робота допоможе скоротити кількість захворювання на COVID-19.
— розповідає команда розробників сайту для Центру Громадського Здоров’я в Київській області.

В момент спалаху епідемії COVID-19 допомогу із розробкою сайту для центру запропонувала Асоціація “IT Ukraine”. Ми вдячні Асоціації і команді розробників і сподіваємось, що зовсім скоро актуальна інформація на сайті стане в допомозі лікарям, пацієнтам та медичним закладам.
— зазначила Катерина Голосай, Генеральна директорка Центру громадського здоров'я в Київській області.

Нагадуємо, що #AntiVirus — це ініціатива Асоціації “IT Ukraine”, покликана запобігти поширенню коронавірусу 2019-nCoV і допомогти медичним працівникам України в боротьбі з ним. З моменту запуску ініціативи 26 березня, команда координує зусилля компаній, медичних закладів, благодійних фондів та регіональних IT-кластерів для ефективної задля допомоги лікарям. На першому етапі ми сконцентрувалися на закупівлі засобів індивідуального захисту для лікарів та медобладнання. Наразі ініціативу підтримали компанії EPAM, GlobalLogic, Miratech, ELEKS, Ubisoft, Intellias, Dev.Pro, Luxoft та N-iX.

: