IT Ukraine запускає перший український експортний IT-альянс

IT Ukraine запускає перший український експортний IT-альянс

Учасниками альянсу стануть 15 українських компаній, які займаються ІТ-аутсорсингом або розробляють власні продукти. Вони зможуть дослідити потенційні експортні ринки, взяти участь в торговельних місіях, укласти договори з новими партнерами та заявити про себе на зовнішніх ринках. Ініціатива реалізується Асоціацією «IT Ukraine» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Український Експортний IT-альянс це національна бізнес-платформа, яка пропонує своїм учасників масу переваг: 

  • доступ до глибинного дослідження трьох ринків з урахуванням специфіки компаній Альянсу;
  • аналіз торговельних можливостей в цих трьох країнах та рекомендації по виходу на локальний ринок;
  • участь у двох торговельних місіях, що забезпечить учасників контактами та великою кількістю бізнес-знайомств;
  • підтримку при підписанні контрактів;
  • можливості у вигляді потенційних інвестицій у бізнес;
  • просування компаній-учасниць Альянсу на міжнародних ринках. 

Ініціатива складається з трьох етапів:

  1. Аналітика: дослідження ринків
  2. Торговельні місії до потенційних ринків експорту
  3. Промо на іноземних ринках

Взяти участь у проєкті можна, заповнивши заявку до 10 вересня за посиланням: bit.ly/3lHOjx3. Участь в ініціативі є платною та залежить від величини компанії-учасниці Альянсу. Детальну пропозицію з вартістю участі організатори надішлють за запитом кожному потенційному учаснику. 

Ми маємо позитивний досвід організації торговельних місій до Норвегії, який продемонстрував бажання компаній зростати і виходити на нові ринки збуту. Радіємо, що маємо унікальну можливість консолідувати сили і разом з партнерами створити сприятливі умови для бізнесу, який прагне відкривати нові горизонти. В той час, як в Україні щороку зростає експортна виручка, мають відкриватися і нові можливості для IT-компаній. Для цього ми разом з партнерами і прагнемо створити унікальне бізнес-середовище, яке дозволить українському IT заявити про себе на нових ринках.

— Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації «IT Ukraine»


Платформи для експортної співпраці технологічних підприємств це ефективний інструмент для спрощення виходу на закордонні ринки, що в свою чергу сприяє зростанню продажів українських компаній. Український експортний IT-альянс презентуватиме унікальні можливості цілої галузі на експортних ринках. Оскільки один з пріоритетів Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розвиток експорту, ми охоче підтримуємо цю ініціативу,

каже Сергій Малиновський, експерт з експорту Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

: