Учасники Асоціації долучаться до проектів МОН, спрямованих на використання сучасних цифрових технологій у сфері освіти

Учасники Асоціації та МОН домовились про співпрацю у сфері e-Education

7 березня 2018 року було підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Асоціацією "IT Ukraine". Зокрема, спільна робота МОН та Асоціації буде спрямована на створення сучасного освітнього середовища, запровадження ефективного регулювання ринку освітніх технологій, сприяння розвитку цифрових компетенцій та електронного навчання в суспільстві.

Один з центральних проектів, до якого будуть залучені експерти Асоціації – створення електронної освітньої платформи та розвиток ринку електронних підручників. Крім того, члени Асоціації зможуть взяти участь у створенні ефективної системи збору та аналізу статистики щодо інформаційно-комп’ютерних технологій в українській освіті.

Сьогодні цифрові освітні технології набувають неабиякої популярності. Вони допомагають створювати інтерактивні та цікаві матеріали для учнів, забезпечують доступ до якісної освіти, дають змогу вчителям дистанційно підвищувати кваліфікацію, відкривають нові можливості для навчання впродовж життя

зазначила Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

Нагадаємо, що представники Асоціації "IT Ukraine" брали активну участь у розробці Концепції Національної освітньої електронної платформи та двох концептуальних документів – проекту Наказу "Про затвердження Положення про електронний підручник" та проекту Постанови КМУ "Про національну електронну платформу", які зараз розміщені для громадського обговорення на сайті МОН.

Українська ІТ-індустрія, як і інші галузі креативної економіки, є індустрією, що базується на знаннях. Тож, впровадження в освітній процес сучасних технологій та спрощення доступу до джерел знань є вкрай важливими першочерговими кроками, що сприятимуть формуванню нової когорти високоосвічених спеціалістів не тільки для ІТ-галузі, а й для інших секторів економіки

прокоментував підписання документу Олександр Кубраков, Виконавчий директор Асоціації "IT Ukraine"

Перегляньте інші статті: