IT Ukraine стартує активності на Заході України

IT Ukraine стартує активності на Заході України

IT Ukraine у рамках Меморандуму про стратегічне партнерство з Promprylad.Renovation розпочинає активності на Заході України! Спільними зусиллями будемо просувати інтереси українського ІТ-бізнесу на національному рівні, розвивати ІТ-потенціал України та Івано-Франківщини, створювати нові цікаві колаборації та формати взаємодії.

Вже 21 червня 2022 року проведемо першу офлайн зустріч в приміщенні Промприладу в Івано-Франківську, презентуємо нові регіональні ініціативи Асоціації та представимо наших нових партнерів.

Ключові спікери:

  • Костянтин Васюк, Executive Director, IT Ukraine;
  • Юрій Філюк, СЕО Promprylad;
  • Аліна Токмиленко, Managing director, Save Business Now.

Запрошуємо всіх зацікавлених на презентацію! Гарний настрій, корисний контент та цікавий нетворкинг гарантуємо!

Асоціація «ІТ Ukraine» — це найбільша спільнота ІТ-компаній, на які разом припадає 50% усіх експортних надходжень ІТ-індустрії в Україні та об’єднує 27% українських ІТ-фахівців. Асоціація об’єднує інтереси бізнесу, держави та міжнародних партнерів задля розвитку ІТ-індустрії в Україні. Разом з компаніями-учасницями, ІТ-кластерами та партнерами захищає інтереси бізнесу та просуває бренд України як провідної технологічної нації.

Promprylad.Renovation — інноваційний центр, який створюється на базі старого заводу в Івано-Франківську та працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки, урбаністики, сучасного мистецтва та освіти. Це проєкт зі сфери імпакт-інвестування, де інвестори одночасно вкладають в соціальний вплив на регіон та отримують повернення інвестицій у вигляді дивідендів. В ході попередніх інвестиційних раундів «Промприлад.Реновація» вже залучив понад 12 млн дол від 1153 інвесторів.

Це перший в Україні бізнес-проєкт міжнародного значення з потужною соціальною складовою, який здобув велику міжнародну підтримку, був представлений на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, у верхній палаті парламенту Великої Британії, у Торонто під час Конференції з питань реформ в Україні та інших. Журнал Forbes назвав «Промприлад.Реновація» серед факторів, які визначають інвестиційну привабливість Івано-Франківська і роблять його кращим містом для ведення бізнесу в Україні.

Перегляньте інші новини: