IT Ukraine презентувала результати роботи у першому півріччі 2021 р.

IT Ukraine презентувала результати роботи у першому півріччі 2021 р.

10 вересня найбільша в Україні профільна Асоціація “IT Ukraine” презентувала свої досягнення за перше півріччя 2021 року. Презентація відбулась в рамках Загальних Зборів Асоціації. Подія зібрала більше 150 керівників провідних IT-компаній та кластерів, урядовців, партнерів з ряду міжнародних організацій та медіа.

Cтаном на вересень 2021 року Асоціація сформувала найбільшу профільну спільноту, яка складається з 65+ тис. IT-спеціалістів. Всього ж учасниками Асоціації є 72 компанії, з яких 12 доєднались в 2021 році. Найбільшу частку учасників — 30% — становлять компанії середнього бізнесу з 200-800 працівниками. Асоціація постійно посилює свої стратегічні партнерства, тож для сталого розвитку IT-індустрії в 2021 році було підписано договори про співпрацю з 9 IT-кластерами України.

Віталій Седлер, Президент Асоціації “IT Ukraine”, CEO “Intellias”:

За 15 років Асоціація “IT Ukraine” трансформувалась у потужну IT-спільноту, яка складається з більш ніж 65 тис. IT-спеціалістів. У 2021 році ми активно відстоювали інтереси бізнесу в рамках Дія.Сіті, запустили міжнародний напрямок, протидіяли COVID-19 в рамках колективної кампанії вакцинації айтішників, реалізували ряд освітніх проєктів. Всі ці ініціативи спрямовані на сталий розвиток IT-індустрії, яка рік за роком лише нарощує темпи свого розвитку і є стабільним джерелом надходжень до українського бюджету.

Асоціація презентувала досягнення в основних напрямках роботи: 

  • GR
  • освіта та КСВ
  • міжнародне співробітництво
  • PR.

Так, у першому півріччі 2021 року IT Ukraine брала участь в розробці та просуванні 15 законопроєктів. А її основними векторами роботи стали: відстоювання інтересів IT-бізнесу в рамках Дія.Сіті, зниження навантаження на фонд оплати праці та захист прав ФОПів. В рамках Міжнародного напрямку стартували / реалізуються 2 масштабні проєкти: IT Export Boost та Експортний IT Альянс. Це означає, що більш ніж 80 українських IT-компаній отримали ту чи іншу експертну допомогу та можливості для виходу бізнесу на 21 експортний ринок світу. 

Команда Education&CSR ком’юніті Асоціації реалізувала 5 проєктів в першому півріччі 2021 року. Масштабною та соціально важливою стала національна кампанія колективної вакцинації айтішників, яку Асоціація реалізовує спільно з МОЗ.

Розвиток IT-освіти — один з ключових напрямків роботи Асоціації “IT Ukraine”. Її освітні програми об'єднують усіх стейкхолдерів, залучених в процес розвитку IT-освіти. В першому півріччі 2021 року IT Ukraine реалізувала 5 освітніх проєктів. Серед них: освітня конференція IT Education Summit, online-курс про основи IT-професій “Навчайся.Грай.Працюй”, ряд навчальних лекцій для працівників МОН, профорієнтаційний мітап для молоді “Хочу в IT” тощо. Всього ж за останні 5 років Асоціація реалізувала 12 проєктів, 8 з яких є системними. Всього вони залучили більше 48 тис. учасників.

В 2021 році Асоціація стала партнером Міжнародної B2B платформи Сlutch, яка щороку досліджує ринки та формує рейтинги топових сервісних компаній світу. Учасників Асоціації, які є членами Clutch, можна знайти на окремій партнерській платформі itukraine.clutch.co.

Відкритий діалог та сталі партнерські стосунки з медіа — пріоритет PR напрямку Асоціації. В першому півріччі 2021 відбулось 2 прес-зустрічі Президента Асоціації та CEO Intellias  Віталія Седлера з журналістами. Темами до обговорення стали правовий режим Дія.Сіті, результати та тренди розвитку індустрії в першому півріччі 2021 року. 

ПОВНИЙ ЗВІТ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2021 р.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОВНИЙ ФОТОАЛЬБОМ НА СТОРІНЦІ АСОЦІАЦІЇ У FACEBOOK.

Перегляньте інші новини :