IT Ukraine стали партнерами Future Human

IT Ukraine стали партнерами Future Human

Команда IT Ukraine Association рада повідомити про партнерство з Future Human. Фестиваль майбутнього Future Human проходитиме 12-13 травня в Trinity Business School в Дубліні та збере на своєму майданчику міжнародних лідерів думок, які поділяться своїм баченням майбутнього.

Цей захід започаткований Silicon Republic за підтримки Aon замість відзначеного нагородами Inspirefest, який тривав п’ять років у театрі Bord Gais Energy в Дубліні. Разом із провідними мислителями з питань підприємництва, Web3, клімату, професій майбутнього та бізнесу буде організована спеціальна панель про майбутнє України. Виконавчий директор IT Ukraine Костянтин Васюк приєднається до дискусії в прямому ефірі та виступить з іншими ірландськими спікерами, зокрема Нілом Данвуді, співзасновником TechLink Ukraine.

Для нас було важливо, щоб на такій міжнародній події, як Future Human, до нас доєдналися наші колеги з інноваційного сектора України, особливо в такий важкий час, — каже Ен О’Ді, засновниця Future Human і генеральний директор Silicon Republic. Ми в захваті від співпраці з Костянтином та командою IT Ukraine, а також з іншими локальними гравцями, Tech Link Ukraine та Pryvit.ie, та раді можливості забезпечити присутність наших українських друзів та колег, щоб почути їх голос на заході.

Ми раді, що Future Human стане платформою для обговорення майбутнього України, - зазначає Костянтин Васюк. Особливо зважаючи на те, що майбутнє - спільна цінність цивілізованих націй - це саме те, за що наразі Україна борется у війні з росією. Я вірю, що на цьому фестивалі майбутнього ми зможемо дослідити, як український технологічний внесок може надихнути світ.

В Ірландії AWS In Communities підтримує Future Human, щоб безкоштовно привезти групу нещодавно прибулих українських STEM-професіоналів на цьогорічний захід, і багато хто вже отримав квитки, подав заявку через Pryvit.ie. У п’ятницю вдень головна сцена закривається для того, щоб учасники змогли об’єднатися в невеликих групах зі спеціальною програмою майстер-класів, зокрема для нещодавно прибулих з України. 

Ми прагнемо, щоб новоприбулі учасники успішно інтегрувалися та налагодили цінні зв’язки, і ми дуже вдячні AWS у Community та Pryvit.ie за підтримку в цьому,

— каже Ен О’Ді.

Програма основної сцени включає виступи лідерів галузі, підприємців, серед яких президент Aon Ерік Андерсон, співзасновник Irish Unicorn та Intercom Дес Трейнор, співзасновник Boundless Ді Коклі, а також представники академічної спільноти, зокрема професорка Еліс Робертс, відома за її значну кількість телевізійних виступів у Великобританії (понад 100). Ви можете знайти список спікерів і програм за цим посиланням.

Кількість гостей цього року обмежена, але вся програма основної сцени транслюватиметься в прямому ефірі 12 та 13 травня для власників  спеціальних онлайн квитків.

Для додаткової інформації:

Дублін: John Reilly or Siobhan Walsh, MKC Communications FutureHuman@mkc.ie

Київ: Ольга Ситниченко або Марія Ханіна, IT Ukraine Association hello@itukraine.org.ua

Перегляньте інші новини: