IT Ukraine взяла участь у Future Human 2022

IT Ukraine взяла участь у Future Human 2022

12 травня в рамках фестивалю майбутнього Future Human пройшла спеціальна дискусійна панель про майбутнє України. Виконавчий директор IT Ukraine Костянтин Васюк приєднався до дискусії в прямому ефірі та виступив разом з Керівником експертної групи з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Міністерства цифрової трансформації України Юлією Гаричою та співзасновником TechLink Ukraine Нілом Данвуді.

Ми раді долучитися до цього масштабного заходу, де відомі лідери думок обговорюють майбутнє світу, дуже вдячні за підтримку та організацію окремої дискусії про Україну. У цей важкий для країни час національна ІТ-індустрія продемонструвала небувалу стійкість, вона працює попри всі ризики та підтримує Державу. Більше того, індустрія принесла до економіки країни за перші три місяці року, у тому числі воєнний березень, рекордні 2 млд дол. та в умовах війни зберігла 96% обсягу експорту. Це дає нам впевненість в перспективах подальшого зростання галузі та перетворення її на рушійну силу економіки України, 

- зазначив Костянтин Васюк.

Інтеграція України до Єдиного цифрового ринку ЄС завдяки впровадженню європейських правил і стандартів є одним з пріоритетів уряду України. Завдяки цьому наші компанії зможуть мати рівні права з європейськими, що слугуватиме потужним чинником для відновлення економіки України та її трансформації у цифрову!,

- нагосила Юля Гаряча.

Future Human зібрав на своєму майданчику понад 3000 учасників із понад 50 країн світу, це міжнародні лідери думок та інфлюенсери з питань Web3, науки, робототехніки, AI, клімату, професій майбутнього та бізнесу. Ініціатором події традиційно виступила провідна європейська служба новин Silicon Republic.

У квітні цього року IT Ukraine cтала партнером Future Human, яке залишається найбільш інклюзивною та перспективною подією про майбутнє світу.

Перегляньте інші новини: