Зустріч ІТ Ukraine з Першим віце-прем’єр-міністром Юлією Свириденко

Зустріч ІТ Ukraine з Першим віце-прем’єр-міністром Юлією Свириденко

11 травня Рада представників Асоціації ІТ Ukraine зустрілася з Першим віце-прем’єр-міністром — Міністеркою економіки України Юлією Свириденко. Президент Асоціації Віталій Седлер ознайомив учасників з роботою Асоціації та ключовими питаннями функціонування ІТ-ринку в умовах війни.  Виконавчий директор Асоціації Костянтин Васюк презентував конкретні цифри та економічні показники галузі, підготовлені в рамках нового дослідження Асоціації щодо стану експортної індустрії «Українська ІТ-Індустрія: перезавантаження в умовах війни». Він наголосив на важливості відкритого діалогу бізнесу та держави, синергії всіх учасників ІТ-ринку, що дозволить максимально використати потенціал індустрії на підтримку держави.

Пані Свириденко відзначила важливість експортної ІТ-галузі для економіки країни та, зокрема, підтримку нею Збройних Сил України. Вона підтвердила зацікавленість держави у стабільній роботі експертної ІТ-індустрії та інших експортних галузей, а також забезпеченні регулярних валютних надходжень до економіки країни.

Питаннями порядку денного зустрічі стали:

  • Бронювання ІТ-спеціалістів, як окремої категорії військово зобов’язаних.
  • Можливість тимчасового виїзду за кордон фахівців, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність .
  • Збереження статусу резидента платника податків для громадян України, що перебувають під тимчасовим захистом в країнах ЄС.

Учасники обговорили наступні кроки щодо вирішення вищезазначених питань та домовилися проводити регулярні зустрічі для обміну інформацією й підтримки двостороннього діалогу.

Перегляньте інші новини: