Перші результати співпраці IT Ukraine та Уряду міста Кобе. Офіс CHI

Перші результати співпраці IT Ukraine та Уряду міста Кобе. Офіс CHI

Завдяки ефективній співпраці Асоціації “IT Ukraine” з Урядом міста Кобе, Японія та за сприяння Міністерства закордонних справ України, українська IT-компанія CHI Software відкрила офіс в місті Кобе.

Починаючи з 2021 року, Асоціація “IT Ukraine” розширює можливості свого міжнародного напряму відповідно до потреб української ІТ-спільноти, яка значно розширила співпрацю на світових ринках. Нова стратегія на основі ідеї IT Export Boost, спільного проекту Ради експортерів та інвесторів при МЗС України та Асоціації, має на меті сприяти експорту українських ІТ-продуктів за кордон. IT Export Boost сфокусований на 14 цільових іноземних ринках, включаючи Японію. Географія проекту вже охопила понад 21 країну. 

За минулий рік Асоціація "IT Ukraine" спільно з урядом міста Кобе організували два цікавих вебінари, які ознайомили японську сторону з технологічними рішеннями та високоякісними IT-послугами з України. Тематики подій стосувалась  поточного стану ІТ-індустрії України та основних тенденцій ринку. Асоціація закликала учасників підтримувати український бізнес у воєнний час. Результатом нашої співпраці стало відкриття офісу української IT-компанії CHI Software в Кобе.

Ще навесні минулого року ми в МЗС почали системно створювати нові можливості співпраці з іноземними партнерами для українських ІТ-компаній. Ця робота приносить результати, які стали особливо актуальними під час повномасштабної війни. Адже стійкість економіки України надзвичайно важлива для перемоги у війні, а кожні успішні перемовини, кожен новий контракт, кожен відкритий офіс її додатково зміцнюють. Українські дипломати докладають максимум зусиль для допомоги бізнесу та працюють на результат спільно з експортерами, — зауважив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Для нас велика честь знати, що наше міцне партнерство з Японією розвивається і приносить практичні результати. Ми продовжуватимемо співпрацювати з урядом міста Кобе, щоб розвивати аспекти нашого партнерства на благо всіх сторін. Також хочу подякувати МЗС України за налагоджені зв’язки та підтримку у співпраці з іноземними державами, — зазначив Костянтин Васюк, виконавчий директор Асоціації "IT Ukraine".

Я радий вітати компанію CHI Software в Кобе, Японія. Офіс CHI в Кобе, безсумнівно, стане каталізатором для розвитку співпраці між українською ІТ-індустрією та японським бізнесом, якому дедалі більше потрібні інноваційні ІТ-технології. Як і в цьому випадку, уряд міста Кобе постійно співпрацюватиме з Україною та Асоціацією "IT Ukraine", тому я твердо вірю, що Кобе може стати чудовим майданчиком для українських компаній для входження на японський ринок— Кізо Хісамото, Мер міста Кобе.

CHI Software висловлює вдячність адміністрації міста Кобе та особисто меру міста Кобе пану Хісамото сан, нашим колегам з Асоціації "IT Ukraine", Міністерства закордонних справ та Посольства України за всебічну підтримку в відкритті компанії в Японії. Ми щиро віримо, що наше двостороннє співробітництво може закласти міцний фундамент для плідної співпраці в найближчому майбутньому, яка з часом тільки зміцнюватиметься та принесе користь японському бізнесу та підтримує український. Ми з нетерпінням чекаємо впровадження нашого технологічного досвіду в потенційні бізнес-проекти, запроваджені підприємствами міста Кобе!,  відзначила Олена Морозова, керівниця департаменту проектного менеджменту CHI Software.

Довідково: 

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ) – майданчик, на якому МЗС акумулює інформацію про інвестиційні та торговельні можливості з усього світу, а також сприяє налагодженню ділових контактів між українськими експортерами та імпортерами за кордоном.

Асоціація “IT Ukraine”  – найбільше профільне об’єднання українських сервісних та продуктових компаній різного масштабу в Україні. Станом на серпень 2022 року Асоціація представляє інтереси 120 компаній та понад 82 000 ІТ-спеціалістів. Місія Асоціації – забезпечувати сприятливі умови для сталого розвитку сфери інформаційних технологій в країні.

Проєкт IT Export Boost стартував 5 березня 2021 року. Його основним завданням є сприяння просуванню ІТ-експорту на зовнішніх ринках завдяки можливостям мережі дипломатичних представництв МЗС України за кордоном.

Перегляньте інші новини: