IT Ukraine — партнер Trade and Connectivity Challenge 2021

IT Ukraine — партнер Trade and Connectivity Challenge 2021

Цього року Україна вперше стала партнером всесвітнього конкурсу для стартапів Trade and Connectivity Challenge 2021! Учасники з усього світу, які розробляють технологічні рішення для авіаційного, морського, наземного транспорту та сфери торгівлі, можуть взяти участь в челенджах від компаній-партнерів конкурсу та виграти грошові нагороди. 

Сінгапур одна з країн, яка має найбільше сполучень в світі та розвинені регіональні мережі. Це дозволило їй стати стратегічним центром торгівлі та взаємодії, а також провідним інноваційним центром. Саме тому державна агенція Сінгапуру з розвитку бізнесів Enterprise Singapore (ESG) вже втретє організовує Trade and Connectivity Challenge 2021 (TTC). Цього року національним партнером конкурсу в Україні стала найбільша профільна IT-асоціація Асоціація “IT Ukraine”. TTC 2021 спрямований на пошук та розвиток рішень, які допомагають розвивати партнерські зв’язки в сфері інновацій, розробки та втілення новаторських ідей. 

Цього року TCC розшукує стартапи, які розробляють інноваційні рішення в таких сферах:

  1. Internet of Things (IoT) & Digital Twin
  2. Big Data, Data Analytics, Blockchain
  3. Artificial Intelligence
  4. Robotics & Automation
  5. Transport & Mobility Innovation
  6. Process Enhancements
  7. Supply Chain Management

Учасники TTC 2021 можуть обрати один чи кілька тематичних челенджів. Для цього потрібно зареєструватися на платформі до 30 грудня 2021 року та подати свою пропозицію на «‎виклик» замовника разом із заповненою формою учасника. Фінальний захід та визначення переможців відбудеться 3 березня 2022 року. Детально з таймлайном проєкту можна ознайомитись за посиланням.

Всього в рамках Trade and Connectivity Challenge 2021 буде визначено 5 переможців. Загальний призовий фонд складає S$100,000. Також переможці отримають менторську підтримку та можливість співпрацювати з провідними корпоративними партнерами.

Долучитись до презентації TCC 2021 та задати питання, потенційні учасники можуть 11 листопада о 10.00 за Київським часом (UTC+02:00). Реєстрація на захід за посиланням.

 

 

 

Enterprise Singapore це державна агенція Сінгапуру, націлена на розвиток підприємств. Разом з низкою партнерів агенція створює та розвиває можливості для бізнесів та втілює інноваційні рішення. Також вона активно підтримує розвиток країни в якості хабу глобальної торгівлі та розвитку стартапів. Enterprise Singapore укріплює довіру до товарів та послуг Сінгапуру завдяки підтримці їх високої якості та стандартів.