IT Ukraine Education Summit 2023 IS COMING SOON!

IT Ukraine Education Summit 2023 IS COMING SOON!

7 червня 2023 року запрошуємо вас долучитись до однієї з найцікавіших освітніх подій першого півріччя 2023 року - IT Ukraine Education Summit. Захід організовує Асоціація “IT Ukraine” за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

У фокусі події - обговорення стану ІТ-освіти у 2023 році та визначення ефективної стратегії збереження та професійного розвитку кадрового потенціалу в Україні.

IT Ukraine Education Summit 2023 - це можливість: 

  • дізнатися про нові сучасні підходи до освіти IT-фахівців;
  • проаналізувати ТОП-проєкти освітніх закладів та успішні освітні кейси для студентів та світчерів; 
  • долучитися до синергії державної, корпоративної та приватної IT-освіти в Україні;
  • отримати нові цікаві контакти та розширити свої бізнес-можливості.

Освіта - це основа, фундамент на якому побудовані усі розвинені та технологічні держави. Її розвиток - це майбутнє України, про яке ми повинні подбати уже сьогодні, незважаючи ні на що. Саме тому Мінцифра приділяє так багато уваги освітнім проєктам навіть в умовах війни. У цьому напрямку ми рухаємось разом з бізнесом і ця синергія довела свою ефективність, наприклад, у таких проєктах як IT Generation, Re/start in cyber та інших. Ми прагнемо, щоб наша співпраця лише поглиблювалась, а успішних освітніх проєктів було якомога більше.

- зазначає заступник Міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

Дата: 07.06.2023 (середа)
Формат участі: online
Реєстрація обов'язкова! Бронюй своє місце вже зараз: https://itukraineassociation.edusum23

Детальніше про подію на офіційному сайті: https://www.education.itukraine.org.ua/

Щороку IT Ukraine Education Summit залучає 2000+ онлайн учасників й 30+ спікерів та є майданчиком для цікавих освітніх дискусій з висококваліфікованими експертами ІТ-індустрії, представниками держави, бізнесу та навчальних закладів.

Запрошуємо приєднатися та подискутувати разом з нами! 

Захід організовує Асоціація “IT Ukraine“ за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.  Партнери заходу - EPAM Ukraine та GoITІкіґай партнер - Drivovo.