IT Ukraine долучається до IFIP

IT Ukraine долучається до Міжнародної Федерації з обробки інформації

23-24 вересня в університеті Познанська Політехніка (Польща) відбулась щорічна зустріч Міжнародної Федерації з обробки інформації (IFIP), де, після детального розгляду заявки, за одностайної підтримки учасників було прийнято рішення про включення Асоціації IT Ukraine до списку членів Федерації.

IFIP – провідна багатонаціональна неполітична організація в області наук сфери інформаційних та комунікаційних технологій, заснована у 1960 та визнана ООН і рядом інших світових організацій. На сьогодні Федерація об’єднує ІТ-спільноти з 56 країн з 5 континентів та понад 3500 представників науки та бізнесу, які працюють в рамках 13 Технічних Комітетів організації.

Членство в IFIP відкриває ряд нових можливостей для Асоціації та її учасників, серед яких:

  • Доступ до широкої експертної мережі, що об’єднує понад 40 національних та міжнародних організацій сегменту ІКТ
  • Промоція та популяризація сфери інформаційних та телекомунікаційних технологій серед міжнародних недержавних установ та урядів ряду країн
  • Підтримка спільноти IFIP, ООН та інших організацій у подальшому розвитку ІТ-індустрії в Україні
  • Доступ до «цифрової бібліотеки» IFIP

Першим значущим спільним проектом Асоціації IT Ukraine та IFIP стане World CIO Forum, проведення заплановано на 8-10 жовтня 2019 року. Локацією для події стане Київ. Поміж іншого, наступного року, за пропозицією Української Федерації Інформатики, українська столиця 11-13 жовтня прийматиме і Генеральну Асамблею IFIP – головну щорічну зустріч членів організації. Ми переконані, що обидві події стануть важливими інструментами у популяризації України в якості потужного технологічного та науково центру Європи.

Перегляньте інші новини Асоціації: