IT Ukraine стала Амбасадором Щедрого Вівторка в Україні!

IT Ukraine стала Амбасадором Щедрого Вівторка в Україні!

Асоціація “IT Ukraine” долучилася до Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок, частини глобального руху #GivingTuesday, та стала Амбасадором добра в Україні. Тож 30 листопада, в день, коли тисячі й мільйони людей по всьому світу роблять добрі справи, ми запрошуємо IT-компанії творити добро разом.

Зробити це дуже просто: ви завжди можете допомогти часом, талантом чи грошима та взяти участь в одній чи кількох активностях. У рамках Щедрого Вівторка ІТ-компанії можуть:

  • взяти участь у Щедрому Забігу, для бізнесу є функція корпоративного пакету;
  • розказати про свої ініціативи у рамках інформаційної кампанії #ДоброМаєЗвучатиГолосно, аби масштаби добрих історій зростали;
  • підтримати благодійний фонд чи ініціативу і розказати про це у соцмережах;
  • організувати або замовити благодійну лекцію, тренінг, виручені кошти з яких будуть спрямовані на благодійність.

Розповідаємо детальніше, як долучитись до Щедрого Вівторка:

Станьте учасником Щедрого Забігу 

Цьогорічний Щедрий забіг організований спільно з Kind Challenge та відбудеться 27 та 28 листопада в форматі імерсивного театру. Під час забігу ви зможете послухати 1 із 5 аудіоісторій допомоги. Організатори закликають долучатися з будь-якої точки світу. Для цього зареєструйтеся, сплатіть внесок і отримайте QR-код з аудіосупроводом до обраної дистанції та вирушайте. На тих, хто приєднається до забігу в Києві, чекає кастомізований інтерактивний маршрутзалежно від обраної теми допомоги. 

Під час реєстрації ви можете самостійно обрати фонд, якому буде скерований ваш внесок. Платформа Kind Challenge поєднує понад 70 благодійних фондів, 43 з яких беруть участь в Щедрому Забігу 2021. 

Деталі та реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/4TLDPQX 

Долучіться до інформаційної кампанії “Добро має звучати голосно!”

Розкажіть у соцмережах про те, як ваша компанія або ж ви самостійно робите добрі справи. Використовуйте хештег #ДоброМаєЗвучатиГолосно! та #ЩедрийВівторок_ITU, а також тегайте #ЩедрийВівторок та IT Ukraine через @, аби ще більше людей дізналося про День добрих справ в Україні. Добрі справи — це не завжди про гроші, але й про допомогу вашими вміннями та знаннями. 

Організуйте благодійну лекцію

Виручені кошти за участь ви можете спрямувати на допомогу фондам. Щомісяця ІТ-компанії проводять внутрішні та зовнішні тренінги та події, тож це чудова можливість поєднати користь і благодійність. Перелік організацій, яким можна домогти фінансово, шукайте на “Карті добра” за посиланням.

Також організатори Щедрого Вівторка можуть провести для вашого бізнесу лекцію про те, як розвивати КСВ-напрям у компанії. Для цього напишіть нам листа з темою “Благодійна лекція” на адресу hello@itukraine.org.ua, і ми допоможемо в організації. 

Радіємо, що Асоціація долучилася до міжнародної ініціативи #ЩедрийВівторок та стала Амбасадором добра. Для нас це чудова можливість реалізовувати благодійні проєкти та творити добро разом з нашими компаніями-учасницями. IT-індустрія є соціально-відповідальною сферою бізнесу, тож ми прагнемо більше розповідати про наші соціальні проєкти - добро має звучати голосно,

— коментує Вікторія Федоренко, керівниця напрямку з розвитку освіти та клієнтського досвіду IT Ukraine.

 

 

 

Довідка

#ЩедрийВівторок — це глобальний рух добрих справ. Він бере початок з США — #GivingTuesday. #ЩедрийВівторок об'єднує, людей, організації, бізнес та державу навколо благодійності. #ЩедрийВівторок в Україні відбувається з 2018 року, за ці декілька років вдалося залучити сотні тисяч українців до добрих справ. Наприклад, в 2020 році до ініціативи долучилося 126 000 учасників, а охоплення в соціальних мережах сягали 5 000 000 людей. 
Цього року #ЩедрийВівторок відбудеться 30 листопада. Частиною Щедрого Вівторка може стати кожен охочий, варто лише поділитися часом, талантом, грошима або інформацією. В Україні #ЩедрийВівторок курує Zagoriy Foundation.
Одним із ключових напрямів роботи Асоціації є освіта та корпоративно-соціальна відповідальність, у рамках якого ми втілюємо проєкти, спрямовані на розвиток ІТ-освіти в Україні та вирішення соціальних викликів. Ми поєднуємо потенціал та ресурси компаній-учасниць Асоціації із запитом у суспільстві, пропонуючи ефективні рішення. Детальніше про проєкти Асоціації  напряму EDU&CSR можна прочитати у звіті за посиланням: https://cutt.ly/jTLEl0W