Асоціація “IT Ukraine” стала партнером міжнародної B2B платформи Clutch

IT Ukraine стала партнером міжнародної B2B платформи Clutch

Clutch щороку досліджує ринки та формує рейтинги топових сервісних компаній світу. Восени 2020 її партнером в Україні стала Асоціація “IT Ukraine”. У свіжий рейтинг Clutch потрапили 68 українських компаній, 30 з яких є учасниками Асоціації. Для розміщення цього переліку Clutch створила окрему партнерську платформу itukraine.clutch.co

Потенційні клієнти з будь-якої країни можуть зайти у профіль компанії та дізнатися релевантну інформацію про продукти, проєктні бюджети та реальні відгуки клієнтів.

Як компанія може увійти до рейтингу Clutch?

Увійти до рейтингу може будь-яка компанія, котра зареєструвалась на платформі Clutch. Десятки аналітиків ретельно аналізують дані про компанію, клієнтські відгуки та верифікують її профіль. Загалом рейтинг Clutch містить 1000 кращих сервісних B2B-компаній у галузі IT і оновлюється щороку.

Clutch провідна рейтингова платформа з відгуками про ІТ, маркетингові та бізнес-послуги. B2B компанії можуть безкоштовно приєднатися до Clutch, збирати відгуки клієнтів, щоб побудувати довіру до свого бренду та згенерувати потенційних клієнтів. Компанії презентують себе перед 550 000+ людей, які використовують Clutch щомісяця, щоб знайти постачальника послуг. Ми раді співпраці з Асоціацією “IT Ukraine” на партнерській платформі для подальшого просування її учасників та формування репутації Асоціації в Інтернеті, 

— каже Елеонора Ізраїле, керівниця відділу стратегічного партнерства в Clutch.

Користь для учасників Асоціації від партнерства з Clutch

Приналежність до цього списку є важливим репутаційним надбанням. Користувачі Clutch у різних куточках світу можуть переглядати списки потенційних партнерів серед компаній-учасниць Асоціації. А це підвищує шанси отримати нових клієнтів.

Clutch це найкращий спосіб охопити широку аудиторію та підтвердити нашу відданість наданню виняткових послуг,

каже Джейсон Перрі, представник компанії Engagency.

Асоціація “IT Ukraine” закликає компанії реєструватися на Clutch та залишати відгуки. Це допоможе залучати клієнтів та підсилювати профіль компанії. Якщо ви вже потрапили до рейтингу, пропонуємо вам скористатися його додатковими перевагами: додати на свій веб-сайт спеціальний віджет або бейдж. Це нагода позначити свою приналежність до авторитетного рейтингу і підтримати репутацію компанії. 

Умови використання віджетів та бейджів.