Асоціація IT Ukraine стала партнером Porto Tech Hub Conference

Асоціація IT Ukraine стала партнером Porto Tech Hub Conference

Асоціація IT Ukraine стала партнером Porto Tech Hub Conference, яка об’єднує технологічну екосистему в Порту, Португалія та сприяє обміну знаннями та прискоренню технологічних змін.

Згідно з нашим останнім дослідженням, Португалія входить до топ п’ятірки країн релокації та масштабування українського технологічного сектору. Лісабон і Порту є основними містами для відкриття нових офісів.

Porto Tech Hub Conference відбудеться 27 жовтня в офлан форматі та представить національних та міжнародних спікерів від Google, Amazon, Microsoft, GraphQL, Anova, Hazelcast, Intel Corporation, Apache APISIX, Chainlink Labs, Redhat, Akamai Technologies, Builder.io, Azul Systems, Atera, Technical Lead, Bosch, Oracle та багато інших.

Конференція, організована Porto Tech Hub, асоціацією, яка просуває і розвиває Порто як глобальний технологічний центр, збере десятки компаній і тисячі професіоналів з найрізноманітніших сфер для обговорення основних тенденцій і технологічних інновацій. Окрім обміну знаннями, конференція також передбачає практичні семінари з конкретних технологічних галузей, які дозволять учасників перейти від теорії до практики на місці.

Порту зміцнює свої позиції як глобальний центр передових технологій завдяки створенню все більшої кількості національних і міжнародних компаній у місті, а також завдяки створенню нових центрів технологічного розвитку або навчання все більшої кількості висококваліфікованих спеціалістів. Саме в цьому контексті ще актуальнішим стає об’єднання всієї екосистеми, компаній та професіоналів. Крім того, конференція Porto Tech Hub також є можливістю для організацій заявити про себе потенційним кандидатам у той час, коли дефіцит талантів у секторі є загальною проблемою, - пояснює Самуель Сантос, віце-президент Porto Tech Hub та організатор заходу.

Porto Tech Hub Conference проводиться з 2015 року, у ній взяли участь 4000+ учасників, понад 70 національних і міжнародних спікерів із Google, Amazon, graphQL, IBM-Watson, Facebook, Chainlink Labs, Redhat, Spotify, Akamai Technologies, The Guardian, Dynatrace, Azul Systems, Akamai, Microsoft, Bosch, Oracle та багато інших.

Porto Tech Hub (PTH) – це некомерційна бізнес-асоціація, яка прагне просувати та розвивати Порто як глобальний технологічний центр передового досвіду. Створена у 2015 році, наразі вона налічує понад 30 компаній-учасників. Асоціація просуває різноманітні ініціативи та заходи, спрямовані на просування технологічної спільноти в Порту, яка об'єднує компанії, професіоналів і групи.

Більше інформації: https://portotechhub.com/

Дата: 27 жовтня, 2022
Час: 8.30 am – 6.30 pm WET
Місце: Hard Club, Porto

Придбати квітки можна за посиланням: via the link

Website:  https://portotechhub.com/conference-2022/