IT Ukraine Association запустила проєкт з питань бронювання

IT Ukraine Association запустила проєкт з питань бронювання

IT Ukraine Association разом з юридичними партнерами Arzinger, Asters, GOLAW, Sayenko Kharenko і Tretten Lawyers запустили проєкт юридичної підтримки компаній IT-індустрії з питань бронювання, військового обліку та тимчасового виїзду працівників за кордон, Bron’ Legal Support.

Після короткого опитування на сайті сервісу Bron’ Legal Support, представники українських IT-компаній зможуть отримати онлайн-консультацію з питань:

  • бронювання військовозобов’язаних;
  • ведення військового обліку; 
  • тимчасового виїзду працівників у відрядження за кордон. 

Асоціація IT Ukraine прагне розширювати сервіси для IT-компаній та на постійній основні оцінює вплив законодавчих ініціатив на ІТ-галузь. Оскільки питання бронювання  та мобілізації айтівців, короткострокового виїзду за кордон із службовими відрядження є ключовими питання для збереження індустрії, яка є однією із небагатьох працюючих та генеруючих надходження до держави індустрій, асоціація бере активну участь у діалозі бізнесу та влади з питань впровадження нових процедур бронювання працівників.

Очевидно, що нова процедура бронювання військовозобов‘язаних працівників у період воєнного стану була розроблена як універсальних механізм, без врахування специфічних аспектів діяльності ІТ галузі. З моменту її впровадження ми в асоціації побачили великий запит на експертну підтримку у реалізації даної процедури бронювання та щодо особливостей ведення військового обліку. Оскільки на базі правового комітету асоціації накопичилась значна експертиза з цих питань виникла ідея всі ініціативи асоціації щодо військового обліку і бронювання об’єднати у великий окремий проект. Причому мета цього проекту є достатньо далекосяжна. Мета проекту не тільки надавати відповідну консультаційну підтримку з актуальних на сьогодні питань, але і акумулювати та систематизувати проблемні питання, які накопичуватимуться у індустрії, для ініціювання вдосконалення чинного законодавства України,

— каже партнер Arzinger, Віце-президент з правових питань IT Ukraine Association Катерина Олійник.

Проєкт покликаний надавати правову допомогу IT-компаніям, спростити комунікацію з Міністерством цифрової трансформації, Міністерством оборони, Генеральним штабом Збройних сил України, та Міністерством економіки України. У майбутньому він стане платформою для вдосконалення чинного законодавства України в інтересах IT-галузі. 

Першочергова мета проекту — підтримка та розвиток економіки України. Перша консультація безоплатна. 

Нагадаємо, що з травня 2022 року IT Ukraine Association впровадила Дія.City Legal Support — сервіс юридичної підтримки членів Асоціації, які вже є резидентами Дія.City, готові ними стати або розглядають таку можливість. 

Перегляньте інші новини: