Асоціація IT Ukraine запрошує на IT Ukraine Legal Conference 2023

Асоціація IT Ukraine запрошує на IT Ukraine Legal Conference 2023

16 червня 2023 року запрошуємо на найбільшу в Україні конференцію з IT-права. IT Ukraine Legal Conference щорічно об’єднує 1000+ учасників та 30+ експертів галузі, серед яких, — CEO та представники держави, бізнесу, юристи, фінансисти, HR та інші фахівці. 

Цього року, традиційна для нас конференція, гучно повертається в офлайн та збере понад 350 учасників в інноваційному парку столиці UNIT.City. 

Ключова тема IT Ukraine Legal Conference 2023 - стан української ІТ-індустрії у воєнний час та роль IT у відновленні державної економіки після Перемоги.

Під час події ви отримаєте:

  • Дієві інструменти від компаній з адаптації до воєнних умов;
  • Найгарячіші апдейти з питань державно-приватного партнерства в IT;
  • Кейс-стаді від лідерів ринку з розвитку міжнародної співпраці: інвестиції, гранти, можливості;
  • Насичений нетворкінг та час для знайомств з партнерами і клієнтами. 

IT Ukraine Legal Conference - дискусійний майданчик, на якому лідери ринку та представники держави обговорять шляхи для подальшого зростання галузі у воєнних умовах, виклики та роль IT-галузі у післявоєнний час, а також поділяться власними стратегічними планами для подальшого розвитку IT-індустрії. 

Цього року захід відбудеться у гібридному форматі (offline+online), що дає можливість приєднатися до жвавих дискусій, якісного та потужного нетворкінгу чи отримати корисний контент онлайн з будь-якої точки світу! 

Купуй квиток на offline участь та реєструйся на online: https://legalconference.com.ua/.
*50% коштів від продажу всіх квитків на IT Ukraine Legal Conference будуть переказані на підтримку України через United24, державну фандрейзингову платформу.

Кількість квитків обмежена! 

Забронюй 16/06/2023 у своєму календарі для IT Ukraine Legal Conference 2023, щоб не пропустити можливість приєднатися до професійної спільноти, знайти нові партнерства та взяти участь в обговоренні стратегічних питань IT-індустрії.

До зустрічі! 

Захід організовує Асоціація “IT Ukraine“ за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Банк партнер - UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Генеральний партнер - Asters. Silver партнер - Crowe Mikhailenko. Silver партнер - Juscutum. Silver партнер - Tretten Lawyers. Інноваційний партнер - UNIT.City. Ікіґай партнер - Drivovo.