IT Ukraine та Promprylad.Renovation підписали меморандум

IT Ukraine та Promprylad.Renovation підписали меморандум

IT Ukraine та інноваційний центр Promprylad.Renovation (м.Івано-Франківськ) підписали меморандум про стратегічне партнерство. Основна мета довгострокового співробітництва – просування інтересів українського ІТ-бізнесу, формування його позитивного іміджу та інвестиційної привабливості на національному та міжнародному рівні, розвиток регіонального ІТ-потенціалу.

Спільними зусиллями партнери сприятимуть розвитку інфраструктури та ІТ-спроможностей України та Івано-Франківщини задля якнайшвидшої відбудови нашої країни, діджиталізації української нації та формування нової високотехнологічної економіки.

У рамках спільної стратегії щодо розвитку ІТ-галузі передбачається проведення різноманітних публічних заходів, досліджень ІТ-галузі в Україні, розвиток освітніх та наукових проєктів, спрямованих на підготовку ІТ-спеціалістів, а також взаємна підтримка у медіа та кіберпросторі.

В силу відомих причин ІТ-ландшафт України змінюється, формуються нові ІТ-хаби, відбувається масова релокація спеціалістів. Ми розуміємо важливість створення вже зараз інфраструктури та креативних просторів для ІТ-бізнесу в більш безпечних західних регіонах країни. Це дозволить зберегти та посилити потенціал національної ІТ-галузі. Ми впевнені, що креативний простір Promprylad.Renovation має всі шанси стати одним з таких хабів,

 наголосив виконавчий директор Асоціації Костянтин Васюк.

Економічний фронт - один із найважливіших у війні. ІТ-галузь в свою чергу є в числі ключових в структурі економіки. Ми знаходимось на заході і є тилом для всієї країни у нашій спільній боротьбі. Тому зараз ми об’єднуємо зусилля з Асоціацією «IT Ukraine» з метою створення максимальної підтримки галузі та нових можливостей для розвитку навіть в цей час,

— коментує старт стратегічного партнерства СЕО Промприлад.Реновація Юрій Филюк

Асоціація «ІТ Ukraine» — це найбільша спільнота ІТ-компаній, на які разом припадає 50% усіх експортних надходжень ІТ-індустрії в Україні та об’єднує 27% українських ІТ-фахівців. Асоціація об’єднує інтереси бізнесу, держави та міжнародних партнерів задля розвитку ІТ-індустрії в Україні. Разом з компаніями-учасницями, ІТ-кластерами та партнерами захищає інтереси бізнесу та просуває бренд України як провідної технологічної нації.

Promprylad.Renovation — інноваційний центр, який створюється на базі старого заводу в Івано-Франківську та працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки, урбаністики, сучасного мистецтва та освіти. Це проєкт зі сфери імпакт-інвестування, де інвестори одночасно вкладають в соціальний вплив на регіон та отримують повернення інвестицій у вигляді дивідендів. В ході попередніх інвестиційних раундів «Промприлад.Реновація» вже залучив понад 12 млн дол від 1153 інвесторів. 

Це перший в Україні бізнес-проєкт міжнародного значення з потужною соціальною складовою, який здобув велику міжнародну підтримку, був представлений на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, у верхній палаті парламенту Великої Британії, у Торонто під час Конференції з питань реформ в Україні та інших. Журнал Forbes назвав «Промприлад.Реновація» серед факторів, які визначають інвестиційну привабливість Івано-Франківська і роблять його кращим містом для ведення бізнесу в Україні.

Перегляньте інші новини: