До IT Ukraine долучилась сервісна IT-компанія Exadel

До IT Ukraine долучилась сервісна IT-компанія Exadel

Exadel — міжнародна IT-компанія, яка понад 20 років розробляє, тестує, консультує та підтримує проєкти своїх клієнтів у різних сферах: фінанси, блокчейн, фондові біржі, захист даних, охорона здоров’я, освіта тощо.

В компанії працює понад 1200 співробітників у США, Німеччині, Польщі, Литві, Україні, Білорусі, Росії, Узбекистані та Грузії. Штаб-квартира Exadel знаходиться в Волнат-Крік, Каліфорнія, США. В Україні представництво компанії налічує близько 300 спеціалістів та спеціалісток.

Серед клієнтів Exadel: McKesson, HP, ebay, Google, Deloitte, Walters Kluwer, Northwell Health, GHX, UBS, Nielsen, Adobe, Deutsche Bank, General Electric.

General Manager Exadel Ukraine, Вікторія Ковальчук, розповідає про переваги компанії та ділиться очікуваннями від співпраці з Асоціацією:

Впродовж 10 років Exadel в Україні виросла у 3,5 рази, і завдяки людям зберегла затишну атмосферу невеликої компанії. Третина співробітників, які працювали в Exadel у 2010 році, досі в компанії. 21% нових співробітників приєднуються до нас за рекомендацією ексаделівців. Пишаємось цим і вважаємо людей найбільшою цінністю компанії. У співпраці з Асоціацією вбачаємо цінний ресурс для комунікації із ІТ спільнотою та фахівцями України, можливість бути причетними до важливих технологічних процесів країни, брати участь у соціально значущих рішеннях ІТ сфери.

Нагадуємо, що Асоціація "IT Ukraine" найбільше профільне об’єднання сервісних та продуктових компаній в Україні. Місія Асоціації — забезпечити сприятливі умови для сталого розвитку сфери інформаційних технологій в країні. Наразі ми представляємо інтереси 65 тис. IT-спеціалістів в Україні. Перелік учасників IT Ukraine ви знайдете за посиланням.