IT LAW

Анонсуємо початок навчання нової групи “IT LAW”

Вдруге Факультет правничих наук НаУКМА та ІТ Ukraine Association пропонують юристам взяти участь у сертифікатній програмі з ІТ-права. Вже 14-15 березня починається навчання нової групи “IT LAW”. Після успішного першого випуску НаУКМА знову відкриє свої двері, щоб дати можливість ще більшій кількості юристів зайняти місце в ніші, де відчувається гостра нестача кваліфікованих кадрів, та будувати в ній кар’єру.  

Програма допоможе юристам із досвідом актуалізувати та систематизувати знання. А юристи-новачки та ті, хто тільки задумується про перехід в ІТ-сферу, отримають необхідну базу для подальшого розвитку. Розроблена за участі ІТ Ukraine Association на базі Факультету правничих наук НаУКМА, програма “IT LAW” дає виняткову можливість здобути практичні навички та актуальні знання.  

Навчання другої групи триватиме 3 місяці. За цей час студенти освоять 6 тематичних модулів, зрозуміють поточні проблеми та потреби ІТ-сфери, а також вирішуватимуть реальні кейси. Завдяки цьому випускники програми отримають не чергові знання, а необхідні на ринку навички, які зможуть почати застосовувати ще під час навчання і не лише для розв'язання задач ІТ-бізнесу. 

Завдяки 18 викладачам-практикам та новітнім методам викладання, "IT LAW” забезпечує високу ефективність навчання. Викладачі програми мають значний досвід розв'язання юридичних питань інноваційних компаній та володіють останніми новинами з ІТ-сфери. Вони також пройшли спеціальну підготовку з методики викладання, що забезпечить високу результативність навчання.  

Програма має цілком практичне спрямування, а тому результати засвоєння знань будуть оцінюватися на основі розв'язання наскрізного кейсу. До кожного модуля учасники програми отримуватимуть ситуацію, вирішення якої їм необхідно буде запропонувати. Студенти, які успішно впораються з цими завданнями, наприкінці курсу отримають сертифікати на підтвердження ґрунтовної експертизи.  

Приємним бонусом для учасників програми стануть знайомства із провідними юристами юридичних та ІТ-компаній та однодумцями. А найкращі студенти зможуть пройти стажування у провідних ІТ та юридичних компаніях України.   

Більше інформації про подію та детальна програма навчання за посиланням https://itlaw.ukma.edu.ua/ 

Найактуальніші новини програми у Фейсбук - https://www.facebook.com/itlawkmaitu 

 

Перегляньте інші новини :