IT-компанія Beetroot закупила пʼять розвідувальних дронів для ЗСУ

IT-компанія Beetroot закупила пʼять розвідувальних дронів для ЗСУ

У такий спосіб міжнародна технологічна екосистема Beetroot святкує свій 10-й день народження і дякує військовим за можливість розвиватися на українському ринку.

Перед закупівлею Beetroot порадилась з фондом KOLO, який допоміг обрати та придбати найнеобхідніше для українських військових, а саме — 5 розвідувальних дронів Mavic 3 Fly More. Ці дрони вже зарекомендували себе як ефективні для ведення розвідки, коригування артилерії та виявлення цілей на різних ділянках фронту.   

Beetroot пройшла шлях від маленького стартапу по міжнародної екосистеми, і завжди нашим пріоритетом був позитивний суспільний вплив. Ми плануємо й надалі розвиватися і зростати разом з Україною. І це можливо лише завдяки невтомній боротьбі українських захисників проти російських загарбників. Тому цього року ми не влаштовуємо великого святкування дня народження. Натомість висловлюємо глибоку вдячність відважним чоловікам і жінкам, які щодня захищають Україну і фундаментальні цінності вільного світу, — зазначив співзасновник і CEO Beetroot Андреас Флодстром.

Технологічна екосистема Beetroot була заснована в Україні у 2012 році двома шведами: Андреасом Флодстромом та Густавом Хенманом. Нині з Beetroot співпрацюють понад 600 фахівців-розробників з України, Швеції та Болгарії. Майже 70% консультантів Beetroot працюють у малих і середніх містах, розвиваючи локальну економіку. За 10 років роботи екосистема увійшла в топ-5 найбільших ІТ-компаній країни, а у 2021 прямо та опосередковано створила в Україні щонайменше 4300 робочих місць.

У 2014, після початку російського вторгнення, компанія створила ІТ-школу Beetroot Academy, щоб допомогти постраждалим від війни здобути новий фах і побудувати карʼєру в ІТ, зокрема — за стипендіальними програмами.

Beetroot — технологічна екосистема зі шведським корінням, яка пропонує клієнтам з різних куточків світу послуги з розробки софту під ключ і створення виділених команд інженерів. Екосистема закриває весь спектр потреб в IT-компетенціях: від фахової освіти до сталих технологічних сервісів.

Більше інформації про Beetroot — за посиланням.

Перегляньте інші новини: