IT-індустрія запускає #AntiVirus у відповідь на поширення  2019-nCoV

IT-індустрія запускає #AntiVirus у відповідь на поширення 2019-nCoV

26 березня стартує проєкт AntiVirus, покликаний запобігти поширенню коронавірусу 2019-nCoV і допомогти медичним працівникам України в боротьбі з ним. Проєкт ініціювала Асоціація IT Ukraine, яка об'єднує зусилля провідних IT-компаній в Україні.

 

Сьогодні існує великий попит на допомогу з боку медичних закладів в Україні. Вони потребують як засоби індивідуального захисту для лікарів захисні костюми та окуляри, дезінфектори та респіратори тощо так і медичне обладнання різного типу. І з іншого боку, існує велике бажання з боку IT-компаній допомогти. Тому Асоціація IT Ukraine вирішила наразі зосередити зусилля на тому, щоб допомогти лікарям і придбати для них засоби індивідуального захисту та спеціалізоване медобладнання.

 

Завдання проєкту AntiVirus: зменшити поширення коронавірусу в Україні, об’єднати  IT-компанії, регіональні IT-кластери задля допомоги лікарням, які наразі потребують ресурсів в боротьбі з його розповсюдженням. На першому етапі ми сконцентруємось на закупівлі засобів індивідуального захисту для лікарів та кисневих концентраторів.

 

Що буде робити команда проєкту AntiVirus:

  • Консолідувати потреби лікарень, щоб оперативно постачати їм обладнання та засоби індивідуального захисту для медиків;
  • Інформувати IT-компанії щодо існуючих потреб з боку лікарень;
  • Працювати з постачальниками медичного обладнання і засобів індивідуального захисту для лікарів.

 

Як ви можете допомогти: 

  1. Якщо ви представляєте IT-бізнес і хочете долучитись до проєкту AntiVirus, пишіть нам.
  2. Якщо ви знаєте про лікарню, яка терміново потребує допомоги в медобладнанні чи засобах індивідуального захисту — напишіть нам.
  3. Якщо ви постачальник медобладнання чи засобів індивідуального захисту — теж пишіть нам.

 

Оперативний канал для комунікації: office@itukraine.org.ua. В темі листа обов’язково вкажіть #AntiVirus.

 

З самого початку спалаху епідемії коронавірусу в Україні, IT-галузь активно включилась в допомогу. SoftServe виділяє 10 млн грн для підтримки медичних закладів у боротьбі з пандемією коронавірусу. Компанія Intellias сфокусувалась на діагностуванні захворювання, тому наразі закуповує 10 тис. тестів для швидкої діагностики COVID-19. Також 10 тис. експрес-тестів придбає IT-компанія N-iX, яка теж долучилась до допомоги, створивши спеціальний фонд для протидії COVID-19. Про створення фонду "Innovecs COVID-19 Fund" оголосила 21 березня і компанія Innovecs. Завдяки йому 1,5 млн грн будуть спрямовані на підтримку ініціатив з боротьби з коронавірусом в Україні, а також для забезпечення безпеки співробітників компаній та їх сімей. Компанія ELEKS придбає 2 тис. захисних костюмів для лікарів у Львові, а також закупить ПЛР-реагенти для оперативного діагностування COVID-19 в лікарнях, які належать до відання Львівської міської ради. Компанія Miratech допомогла відремонтувати 3 апарати штучної вентиляції легень у відділенні інтенсивної терапії Київської міської клінічної лікарні № 12. Також $150.000 для боротьби з коронавірусом зібрав і благодійний кіберспортивний марафон від засновників холдингу TECHIIA. Кошти скерують на створення вакцини проти вірусу COVID-19 та боротьбу з пандемією.

 

Асоціація IT Ukraine − це найбільший пул сервісних та продуктових ІТ-компаній в Україні, які сукупно формують 50% всієї експортної виручки ІТ-галузі в Україні та об’єднують 27% українських IT-фахівців. Асоціація працює на ринку вже понад 15 років. Наша місія – забезпечити сприятливі умови для розвитку сфери IT в країні та за кордоном.