IT Export Boost: 19 експортних ринків для українського IT

IT Export Boost: 19 експортних ринків для українського IT

24 березня в рамках проєкту IT Export Boost відбулась зустріч між заступником Міністра закордонних справ України Дмитром Сеніком та представниками Асоціації “IT Ukraine”. Учасники визначили основні напрямки співпраці з метою просування експорту IT-послуг українських компаній.

Учасники зустрічі: 

  • Дмитро Сенік, заступник міністра МЗС 
  • Олексій Хорош, менеджер проектів РЕІ при МЗС
  • Віталій Седлер, Президент Асоціації "IT Ukraine", CEO Intellias
  • Наталія Митрофанова, Віце-президент з міжнародного співробітництва Асоціації, директор із зовнішніх зв’язків та стратегічного партнерства Wirex
  • Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації “IT Ukraine”
  • Єфрем Лащук, Директор з політико-правових питань Асоціації “IT Ukraine”.

Експортними ринками для українських IT-компаній визначено ринки 19 країн, серед яких: США, Канада, Велика Британія, Ізраїль, ОАЕ, Швейцарія, Німеччина, Нідерланди, Швеція, Данія, Фінляндія, Норвегія, Португалія, Іспанія, Франція, Австрія, Сінгапур, Південна Корея та Індія. Дипломатичні представництва України в цих країнах допоможуть українським IT-компаніям налагодити контакти з потенційними замовниками як з державного, так і приватного сектору.

Віталій Седлер, Президент Асоціації "IT Ukraine", CEO Intellias, зазначає:

Співпраця з МЗС в рамках проєкту IT Export Boost стане каналом для виходу українських ІТ компаній на клієнтські ринки. Географія проєкту є доволі широкою, тож сподіваємось, що досвід та експертиза Асоціації в синергії з можливостями мережі представництв МЗС достойно представлять нашу IT-індустрію в світі та відкриють для неї нові можливості.

Вже на початку квітня відбудеться online-захід за участі українських дипломатів, які працюють за кордоном. Під час заходу організатори презентують українську IT-індустрію, специфіку її роботи та потенційні можливості для співпраці. Надалі будуть організовані торговельні місії, під час яких компанії матимуть змогу познайомитись з партнерами та домовитись про співпрацю.

Нагадаємо, що проєкт IT Export Boost стартував 5 березня 2021 року. Його основне завдання — сприяти проактивному просуванню ІТ-експорту в країнах пріоритетного напряму завдяки можливостям мережі дипломатичних представництв МЗС України за кордоном.