IT-Enterprise залучив АІ для допомоги українському бізнесу

IT-Enterprise залучив АІ для допомоги українському бізнесу

Команда IT-Enterprise на своєму майданчику – найбільшій платформі комерційних торгів – SmartTender.biz розширила використання штучного інтелекту (АІ) для того аби Українські компанії могли більш ефективно находити собі партнерів. Тепер алгоритми допомагатимуть юридичним особам і ФОП по своїм заявкам оперативно знаходити релевантні пропозиції від постачальників, а виробникам – нових замовників.

Новий інструмент «Smart Procurement» дає можливість представникам малого, середнього і великого бізнесу збирати заявки від усіх підрозділів в одному місці, групувати їх у план закупівель і на його основі створювати тендери за кілька хвилин. Як відзначають в IT-Enterprise, таке впровадження дозволить українському бізнесу мати економію до 30% під час закупівель, та оперативно знаходити постачальників.

Сьогодні український бізнес має надскладну задачу перебудовувати та постійно шукати нових постачальників. Адже процеси зруйновані, частина виробників призупинила роботу, цілі групи товарі знайти надзвичайно складно, все важливішим в умовах розбалансованої економіки стає вартість продукції. Фактично бізнес перебудовує логіку закупівель і ми бачимо, що алгоритми, автоматизація допомагають розв'язувати задачі по оперативному пошуку сторонами один одного, – прокоментували ситуацію в IT-Enterprise.

Наразі в на платформі SmartTender.biz зареєстровані більше ніж 90 тис. постачальників.

Перегляньте інші новини: