IT-Enterprise розширив присутність в регіоні MENA

IT-Enterprise розширив присутність в регіоні MENA

Українська продуктова IT-компанія IT-Enterprise розширила присутність в регіоні MENA (Middle East and North Africa). Так напередодні команда компанії відкрила офіс в Єгипті, де виконує проєкт на декількох великих підприємствах: Railway Equipment Factory (SEMAF Factory), A.O.I. та Elsewedy Electric.

В активній фазі перебуває взаємодія з клієнтами та партнерами в ОАЕ. IT-Enterprise працює над реалізацією контракту з Dubai Cable Company (п'ять заводів, найбільший постачальник кабельної продукції в Еміратах, обсяг виробництва перевищує сумарний обсяг усіх кабельних заводів України).

В IT-Enterprise відзначають, що також активно взаємодіють із підприємствами в Саудівській Аравії, Омані, Туреччині.

Інтерес до виробничих ERP та рішень Industry 4.0 на ринках MENA великий, адже компанії, які працюють там зараз, включаючи SAP та Oracle, більше сфокусовані на фінансових завданнях, на бухгалтерії, тож для нас у виробничому сегменті є великий потенціал — відзначив Олег Щербатенко, керівник IT-Enterprise.

Як повідомлялося раніше, IT-Enterprise успішно завершив перший етап впровадження ERP-систем в АТ Укрпошта, а продукт MASTER:Бухгалтерія набув популярності серед українських бухгалтерів і фінансистів, які масово відмовляються від російського софта.

Перегляньте інші новини: