Освітня IT-конференція Synergy 2022 зібрала онлайн понад 500 учасників

Освітня IT-конференція Synergy 2022 зібрала онлайн понад 500 учасників

Найбільша в Україні конференція в сфері ІТ-освіти Synergy. IT Business & IT Education, проходила цього року в онлайн форматі та зібрала учасників з України та з-за кордону. 40 експертів від бізнесу, влади, освіти та науки поділилися своїм баченням майбутнього розвитку ІТ-освіти в Україні, лайфхаками для підлітків та світчерів, а також обмінялися досвідом розвитку неформальної та корпоративної освіти і співробітництва між університетами. Найгостріші дебати точилися навколо теми переваг офлайн та онлайн освіти в умовах воєнного часу.

Учасники мали можливість долучитися:

  • до двох гарячих дискусій: «Освіта під час війни: базис для перезапуску нової економіки країни» та міжнародної панелі «Україна та світ: нові горизонти співпраці у сфері освіти для хай-тек сфери";
  • трьох паралельних стрімів, сфокусованих на різних цільових групах та тематиках: "Освіта підлітків", "Збереження формальної освіти та способи її підтримки з боку бізнесу", "Освіта дорослих: світчери, нові професії, ефективні освітні траєкторії". 

Втрати української економіки від війни з Росією величезні. Але економіка повинна працювати. Тому Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" зосереджена на тому, щоб підтримати підприємців, які продовжують працювати в умовах війни. Ми допомагаємо їм зберегти робочі місця, виробничі потужності та бізнес-активність – наскільки це можливо в їхньому регіоні та секторі, та продовжити розвиватися в нових умовах. А також ми підтримуємо тих, хто сьогодні хоче відкрити свій бізнес у абсолютно різних сферах. Тому інвестиції в освіту саме зараз є надзвичайно важливими,

– Олеся Залуська, керівниця Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», партнер Конференції

Цього року ми створили унікальну можливість стрімінгу в інноваційному просторі  Metaverse, що викликало неабиякий інтерес нашої аудиторії! Наш партнер DAN. IT Education провів стрім "Освіта дорослих: світчери, нові професії, ефективні освітні траєкторії" на базі власного метаверс-коледжа. Захід об’єднав понад 120 учасників, 40 з них були присутні в Metaverse. Відвідувачі мали нагоду зануритися у віртуальний світ та потрапити в перший коледж в Метавсесвіті, створити свій аватар, спілкуватися та обмінюватися досвідом з колегами й спікерами з будь-якої точки світу. 

Для більшості це був перший досвід відвідування Metaverse, тому всі, хто завітав до віртуального конференц-залу залишалися на заході до останнього та активно давали зворотний зв’язок. Безперечно, гейміфікація позитивно впливає на залучення та мотивацію учасників таких заходів.

Цьогорічна конференція Synergy 2022 суттєво відрізняється від усіх щорічних конференцій. І головна причина в тому, що ця конференція менш академічна, акцент зміщено в бік різноманітності освітніх платформ, і націлена безпосередньо на нашу цільову аудиторію – людей, які хочуть перейти в ІТ. Я із задоволенням переглянула виступи моїх колег, які сприяють зростанню нашої ІТ-спільноти та навчанню людей, і відчуваю повагу та вдячність за їхні надихаючі промови та поради, які можна використати як дорожню карту для переходу на ІТ,

- Ксенія Столбова, CEO DAN.IT Education, партнер Конференції

Щиро дякуємо нашим партнерам Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Ukrsibbank BNP Paribas Group, DAN.IT education та інформаційним партнерам: Міністерство освіти та науки України, Happy Monday, Освіта.ua, Na chasi, TechUkraine, Освіторія, Фінансовий клуб, GoIT, Code Club Україна, Chernihiv.IT Cluster, IT-Association Vinnytsia, Івано-Франківський ІТ кластер, IТ Dnipro Community, Kharkiv IT Cluster.

Окрема подяка нашим спікерам та учасникам Конференції!

Для всіх, хто не встиг або не мав можливості доєднатися до заходу, ми пропонуємо переглянути запис трансляції на нашому Youtube каналі за посиланням: Synergy 2022. IT Business & IT Education: New Horizons.

Якщо Вас зацікавили виступи окремих спікерів, Ви можете ознайомитися з їх презентаціями за посиланням.

Зустрінемося наступного року!

Освітня IT-конференція Synergy. IT Business & IT Education - найбільша в Україні профільна конференція, започаткована Асоціацією у 2014 році, збирає на єдиній платформі всіх національних стейкхолдерів сфери IT-освіти задля обміну досвідом, створення сприятливих умов для розвитку індустрії та визначення її пріоритетних векторів. 

За дев'ять років свого існування майданчик Synergy об'єднав понад 10 тис учасників та близько 250 провідних спікерів IT-бізнесу, влади, освіти та науки. Synergy — це десятки успішних кейсів, колаборації провідних IT-компаній та ВНЗ, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, презентації стартапів та освітніх проєктів.

Перегляньте інші новини: