Тренди ІТ-освіти: кейси GoIT

Тренди ІТ-освіти: кейси GoIT

Про подію

Навчальні технології постійно змінюються, тому що вони регулярно сприймають виклики сьогодення і дуже важливо, щоб ці виклики все ж таки були виконані. Мабуть, майже всі ви вже чули такі тренди та методи, як навчання впродовж життя, проектне навчання, перевернуті класи, компетентносний підхід, едьютеймент чі по простому гейміфікація навчання, але вже починають виникати нові тренди нано-навчання, фасилітація навчання, адаптоване навчання на базі AI, нейро-напрямки навчання та багато чого іншого.

Для навчальних закладів, що позиціонують себе як таких що готують фахівців для IT галузі, дуже важливо ефективно навчати студентів сучасним технологіям та сервісам, саме тому важливо відслідковувати  тренди в ІТ освіті.

Під час воркшопу ми не тільки поговоримо про тренди ІТ освіти та покажемо їх результати впровадження в компанії GoIT та GoITeens, а й розглянемо на практиці кроки та рекомендації впровадження цих трендів в навчальний процес в українських ВНЗ.

Приєднуйтеся, якщо ви:

  • Менеджер IT-компанії, котрий планує навчати своїх співробітників.
  • Керівник навчального закладу, який планує підвищити рівень викладання IT технологій.
  • Викладач, який цікавиться цією сферою й планує чи вже викладає IT дисципліни або навчає програмуванню.

Про спікера

Вячеслав Поліновський, СЕО GoITeens, к.т.н., доцент

15+ років в управлінні освітніми брендами: вища освіта, курсове навчання, школи вихідного дня та альтернативні школи. Розробляв та впроваджував різноманітні методики навчання: від курсового навчання для школярів і дорослих до стандартів Вищої освіти. Розробив курс для ІТ фахівців «Тренінг для тренерів: як ефективно навчати ІТ дорослих» та навчив 100+ ІТ інструкторів. Випустив понад 45 груп студентів з “Основ програмування”.

20+ років в ІТ, в портфелі є розробки з нуля і до серійного виробництва. Автор 12 патентів.

Спікер: iForum, GetBussines Festival, SMM Day, do not Take Fake, Lviv SMM Forum, ProBono SMM Week, MRKTNG марафон, WEST iMARKETING FORUM, Lviv Media Forum.

Розглянемо наступні питання

  • Як змінюються вимоги до навчання і на що варто звертати увагу при навчанні ІТ фахівців в 2022 році
  • Тренди в ІТ освіти 2022: навчання через експеримент, нанонавчання, адаптоване навчання, фасилітація навчання та інше
  • Як технології допомагають покращити рівень навчання
  • Які варіанти впровадження трендів ІТ навчання  в навчальний процес у ВНЗ

Захід безкоштовний за попередньою реєстрацією

Реєстрація