IT Dnipro Legal Meetup #2

IT Dnipro Legal Meetup #2

Для учасників Асоціації “IT Ukraine” діє знижка 10% за промо-кодом itukraine

Про подію

IT Dnipro Legal Meetup #2 відбудеться 30 вересня, у четвер, в найсучаснішому бізнес-просторі Дніпра — Creative State of Dnipro.

IT Dnipro Legal Meetup — серія зустрічей, присвячених актуальним питанням у сфері ІТ-юриспруденції. Заходи будуть корисні, передусім, юристам, а також управлінцям та власникам ІТ-бізнесу.

Цього разу учасники дізнаються про переваги та недоліки Дія.Сіті від експерта Микити Полатайко, провідного юриста у сфері інформаційних технологій в Україні, який є керівником команди розробників спеціального режиму, та матимуть змогу особисто поставити питання.

Подія на Facebook

Спікери та учасники

Микита Полатайко — юрист у Aequo, має багаторічний досвід консультування найбільших продуктових і аутсорсингових IT-компаній, у тому числі з питань оптимального використання передбачених законодавством податкових пільг для розвитку IT-галузі в Україні.

Максим Носарев — засновник & СЕО компанії Tretten Lawyers (м.Дніпро), що надає юридичні послуги в ІТ. Проактивний учасник IT Dnipro Community, лектор IT Dnipro Biz School, консультант членів ком'юніті з юридичних питань.

Едуард Лобас — CEO WebiNerds. Ментор модулю Operations Management в IT Dnipro BizSchool, та член Наглядової ради IT Dnipro Community. Експерт Ukrainian Startup Fund.

Дмитро Василиненко — Managing Director у Sitecore Ukraine. Очолює компанію вже понад 15 років. Є членом Наглядової ради IT Dnipro Community.

Тема: Дія.Сіті

  • Очевидні та неочевидні переваги й недоліки (оподаткування, найм іноземних працівників, інструменти SAFE та інші).
  • Міфи та реальні ризики Дія.Сіті (чому не все так добре, як хотілося б, та не так погано, як розповідають).
  • Гіг-контракти.
  • У другій частині заходу відбудеться дискусійна панель з Едуардом Лобасом (CEO WebiNerds) та Дмитром Василиненком (Managing Director у Sitecore Ukraine) на тему перспективи вступу компаній до Дія.Сіті.
  • Модератор заходу — Максим Носарєв.

Придбати квиток