IT Dnipro Community та RunIT cтворили сайт для допомоги медикам Дніпра

IT Dnipro Community та RunIT cтворили сайт для допомоги медикам Дніпра

Представники IT Dnipro Community та RunIT запустили сайт https://www.dpvscovid.org/, за допомогою якого кожен може зробити свій внесок у боротьбу з коронавірусом. 

Dnipro vs Covid-19  — це нова онлайн-платформа, яка створена з метою координації зусиль для допомоги медикам Дніпра і забезпечення місцевих лікарень усіма необхідними засобами для протистояння коронавірусній інфекції.

Ініціаторами створення сайту стали члени об'єднання Бізнес Дніпра vs COVID-19. На сьогодні до його складу входять: бізнес-спільноти Inspira, IT Dnipro Community, KMBS Alumni Дніпро, Board, RunIT, інтернет-спільнота Пандемія: Допомога лікарням, а також благодійний фонд Kiddo.

За допомогою сайту Dnipro vs Covid-19 можна:

  • Зробити грошовий внесок. За допомогою зручної форми на сайті можна швидко та легко переказати певну суму коштів — розмір не важливий.  Усі фінансові надходження акумулюються на рахунку благодійного фонду Kiddo, а потім використовуються на потреби лікарень.
  • Створити заявку на допомогу. Представники медичних закладів, які потребують допомоги для боротьби з COVID-19, можуть повідомити про це за допомогою зручної форми.
  • Стати волонтером. Кожен, хто хоче допомогти лікарям, може заповнити анкету і повідомити про готовність надати інші види допомоги (це може бути допомога з транспортом, закупкою, доставкою, розвантаженням, розповсюдженням інформації, виробництвом засобів, необхідних для боротьби з вірусом тощо).
  • Ознайомитися з рекомендаціями щодо профілактики та лікування захворювання, викликаного вірусом COVID-19.
  • Стежити за актуальною інформацією щодо допомоги лікарням міста.

На сьогодні учасники ініціативи Бізнес Дніпра vs COVID-19 вже надають першу допомогу лікарням. Перевага надається закупівлі засобів індивідуального захисту для медичних співробітників. 

Зокрема, для потреб лікарень міста та області закупили: кілька сотень одноразових масок, захисні окуляри,  кілька тисяч рукавичок, 120 л антисептичного засобу, майже 300 л мила, велику кількість інших засобів побутової  хімії та ін. Частково допомогу вже отримали Міська клінічна лікарня № 21, Дніпровська обласна дитяча клінічна лікарня, Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова.

 

На Facebook-сторінці Бізнес Дніпра vs Сovid-19 активісти регулярно діляться інформацією щодо виконаної роботи, публікують запити від медичних закладів, звітують про здійснені закупки, надану допомогу тощо. Відстежувати останні новини щодо діяльності об'єднання можна в  Telegram-каналі

Інші новини: