IT-компанія Grid Dynamics відкриває новий офіс у Дніпрі

IT-компанія Grid Dynamics відкриває новий офіс у Дніпрі

IT-компанія Grid Dynamics відкриває новий офіс у Дніпрі. Це буде четвертий за рахунком розробницький центр компанії в Україні. Інші офіси розташовані у Харкові, Києві та Львові, де компанія співпрацює з понад 1200 спеціалістами. 

Головною передумовою такого рішення стала купівля наприкінці 2020 року компанії Daxx, яка давно представлена у Дніпрі. 

Крім того, у місті є достатня кількість ВНЗ, які готують спеціалістів технічного профілю, з якими Grid Dynamics планує системно співпрацювати. 

Ми переконані, що в Дніпра великий потенціал на локальному IT-ринку, тож маємо амбіційні плани щодо розвитку компанії в регіоні,

— зазначає Vice President of European Operations у Grid Dynamics Сергій Тарадай

Наразі ІТ-компанія вже співпрацює з 72 спеціалістами у Дніпрі. У новий офіс планують найняти приблизно 100 місцевих спеціалістів до кінця 2021 року. Розширювати центр розробки планують відповідно до збільшення хедкаунту. 

Основні напрямки діяльності компанії — Big Data, Data Science, AI, масштабовані сервіси для електронної комерції, DevOps, розробка та підтримка комплексних хмарних рішень. Відповідно, шукатимуть спеціалістів, котрі мають вищезазначену кваліфікацію.

Grid Dynamics запрошує до співпраці інженерів рівня strong Middle і вище, а також студентів технічних ВНЗ для проходження програм інтернатури, оскільки готові інвестувати в їхній професійний розвиток. 

Компанія має внутрішній навчальний центр GridU, що дозволяє її спеціалістам обрати навчальні курси та поглибити свою експертизу. Очікується, що невдовзі Grid Dynamics додасть Дніпро до списку локацій, де проходить донавчання і перенавчання досвідчених спеціалістів. Уже зараз є можливість приєднання сильних інженерів до таких програм, які проводяться в інших локаціях.

Дніпровським інженерам Grid Dynamics пропонує роботу з клієнтами зі списку Fortune 500, навчання та перекваліфікацію згідно з розробленими програмами. 

Нині діє змішаний робочий режим, проте розробникам, які зацікавлені в релокації, надають можливість переїзду до США чи європейських офісів компанії. 

 

 

Про Grid Dynamics 
Grid Dynamics (Nasdaq: GDYN) — міжнародний лідер у проєктуванні та впровадженні програм цифрової трансформації для найбільших компаній з фінансового, технологічного та рітейл секторів, що входять у список Fortune 500. Компанія веде операційну діяльність з 2006 року, має штаб-квартиру у Каліфорнії та центри розробки у США та Східній Європі.

Перегляньте інші новини::