IT Club: знижки для ІТ-спеціалістів у Львові, Києві та Одесі

IT Club: знижки для ІТ-спеціалістів у Львові, Києві та Одесі

Програма лояльності Львівського ІТ Кластеру IT Club для працівників ІТ-індустрії виходить за межі Львова, і відтепер, діятиме також в Києві та Одесі.

IT Club - це безліч можливостей розумно використовувати свої кошти не переплачуючи за обіди чи вечері в улюблених закладах, за ночівлю в готелях під час бізнес-поїздок, за звичні покупки в магазинах чи аптеках, і навіть, економити при вагомих покупках - автомобілів, квартир чи приватних будинків. У Львові до програми лояльності IT Club входить кожен п’ятий ресторан, найвідоміші готелі (Leopolis, Astoria, Вінтаж Бутік Готель, Kavalier, Ibis, Готель Нота Бене, Готель Швейцарський), медичні заклади, салони краси, магазини одягу, онлайн магазини, девелоперські компанії, автомобільні салони, фінансові установи, тощо.

Загалом, програма лояльності IT Club об'єднує більше ніж 650 партнерів у Львові, які надають спеціальні знижки та пропозиції для власників карток - працівників ІТ-компаній, які є учасниками Львівського ІТ Кластеру. Користувачами програми на сьогодні є більше 85+ ІТ-компаній та загалом 15 000 працівників ІТ-індустрії. У Львові, програма настільки популярна, що кожні 30 хв відбувається транзакція з карткою IT Club, а 1 учасник відвідує в середньому 7 партнерів протягом місяця.

У листопаді програма починає діяти у Києві та Одесі. Це ще більше можливостей користуватися знижками та спеціальними пропозиціями для власників карток під час перебування в цих містах. В межах програми, вже можна відвідати заклади – Andrew`s Irish Pub, Sportlife, Моя книжкова полиця, Старомак, Чашка Espresso Bar, BlinStory у Києві та Zelda Bar, Gorilla - доставка їжі, Hollywood Club, Gastrobar, The Roastery by Odessa в Одесі і скористатися знижками.

Запрошуємо заклади долучатися до спільноти кращих партнерів програми IT Club, яка постійно зростає. А також тих працівників ІТ-компаній-учасників Кластеру, які ще не мають карток.

Перегляньте також інші новини галузі: